Wpis z mikrobloga

Kiedy ktoś pisał że Warszawskiekoksy to już nie to samo co kiedyś to ich broniłem. Kanał się rozwija to normalne, że nie będą w kółko gadać o tym jakie ćwiczenia do fbw bo zostało to już powiedziane 100 razy. Czasem słabsze filmy, czasem dobre ale regularnie rzucałem okiem co tam nowego dodali
Ostatnio zaczęli tworzyć taka #!$%@? nie że ja #!$%@?. Jak nie pierdoła o czymś o czym nie mają pojęcia to robią jakieś pseudo śmieszne filmy które kiedyś były sporadycznie a teraz widzę regularnie.
Szkoda, bo do niedawna dawali rade.

#wk #warszawskikoks #silownia #mikrokoksy
  • 8
@korporacion:

Raczej tu należy brać aspekt na kilka rzeczy

- Nigdy i tak wiele sensownego nie mówili. 99 % merytorycznych filmów to kopiuj-wklej z zagranicznych for/redditów/przedstawienie gotowców.
- Mimo powyższego punktu nie ma w tym nic złego, rozruszało branzę
- Cięzko robić ciągle coś tak samo
- Problemem są odbiorcy. Sam jestem właścicielem ogromnego portalu o grach. Ludzie nie chcą ambitnych tekstów, rozbudowany poradnik, felieton ma x50 mniej wejść niż gównoinformacja
@Kasahara: każda forma się wyczerpuje. kanał broscience był zajebisty na początku, ale już mało kto to ogląda.

Poza tym, zasada pareto, 80% istotnego info zamkniesz w 20% kontentu. reszta to piłowanie szczegółów i szczególików - nie tak interesujące, interesujące bardzo wąską grupę.

trudno jest produkować coś na zamknięty temat, co jest istotne i interesujące. To się szybko wyczerpuje, a osób zainteresowanych robieniem w tej dziedzinie doktoratu jest niewiele.

Tak jest z