Wpis z mikrobloga

Dziękuję pan #cke za cudne matury xD
Najlepsze liceum w powiecie, złota tarcza Perspektyw, najwyższa średnia klasy, najwyższy próg w historii szkoły.
Ludzie z klas Mat-XXX wychodzili z płaczem z sal.
Miałem nadzieję na dostanie się do Warszawy na PW, aktualnie nie wiem, czy napisałem na tyle dobrze, że mnie przyjmą w Łodzi xD
Nie chcę nawet myśleć, co się będzie #!$%@?ć na informatyce, gdzie średnio raz na rok muszą zrobić zadanie, którego nie da się rozwiązać albo inne cyrki.
A fizyka w poniedziałek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mogłem oglądać Eurowizję (,)
#matura
  • 132
  • Odpowiedz
@czikapu: Ja tam mam odczucia takie jak po próbnych, mali co zrobiłem, będzie Maks 40%, ale #!$%@?, bo I tak się nie uczyłem. Zawsze jeszcze będą wyniki z podstawy na pocieszenie
  • Odpowiedz
@czikapu jak ci bardzo zależy to po prostu ten rok poświęć na naukę samemu/na gorszych studiach i podejdź do rozszerzonej za rok. To tylko rok życia, nic nie stracisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@czikapu: No i #!$%@? z tego że prestiżowe, moje było też, bo kurde jedyne w powiecie, Lel. Miałem kumpla co rozszerzona z matmy miał na 100% a potem drugi rok studiów trzy lata robił, byli też olimpijczycy itp, może po prostu trudno czasem przyjąć do wiadomości że nie jest się aż tak dobrym jak się wydawało? A za rok te wyniki i tak każdy będzie miał w dupie
  • Odpowiedz
@czikapu: weź mi nic nie mów xD jutro pisze biologie i sie pocieszam tym, że w tamtym roku im tak na biologii #!$%@?ło jak w tym na matmie, to może będzie luz i sie dostane na medycyne gdziekolwiek xD
  • Odpowiedz
Miałem nadzieję na dostanie się do Warszawy na PW


@czikapu: zawsze mozesz isc do pracy i bulic za zaoczne gdzie przyjmuja wszystkich, polecam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikapu: Kiedy się #!$%@? nauczycie, że progi nie są stałe i liczy się JAK WYPADŁEŚ NA TLE RESZTY.
Kiedy ogarniecie, że lepiej mieć 65% z matury, przy średniej wyników 40%, niż 95% przy średniej 90%.
Najlepsze liceum w powiecie, złota tarcza Perspektyw, najwyższa średnia klasy, najwyższy próg w historii szkoły, a takiej podstawowej kwestii nie potrafią zrozumieć
  • Odpowiedz