Wpis z mikrobloga

Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykopie ale ostatnio to już się wytrzymać nie da. Wymyślacie sobie jakieś wymówki, że nie jesteście Hiszpanem z erazmusa, że nie jesteście jakimś gigachadem i jeszcze jakieś inne pierdoły. Prawda jest taka że jesteście przegrywami tylko z jednego powodu - waszego #!$%@?. To nie gigachad zabiera wam dziewczyny tylko wasze własne #!$%@?.

#!$%@? - inaczej nie da się tego nazwać. Mówicie że dziewczyny nie mają zainteresowań, a wy czym się możecie pochwalić? Oglądaniem magicala i innych patostreamów?

Strasznie mnie zaczyna irytować ten wylew przegrywu na wykopie. Z chęcią bym zapłacił za jakieś konto premium żeby nie musieć przebijać się przez tysiące wpisów typu "Dlaczego jestem taki samotny?", "Dziewczyny to suki bo lecą na chadów" itp tylko móc zobaczyć wpisy ludzi którzy pokazują jakieś fajne miejsca na wakacje czy ciekawostki ze świata.

Administracja przy rejestracji powinna wprowadzić jakiś test na przegryw i nie pozwalać zakładać konto przegrywom.

#gorzkiezale #zalesie #oswiadczenie
Pobierz tusk - Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykop...
źródło: comment_PkOB1kBEIeEzltzubgkLxt9ccLU2vydQ.jpg
  • 125
Przekroczono mase krytyczna, a karuzela #!$%@? kreci sie w najlepsze, ale czego spodziewac sie po ludziach ktorzy za szczytowa forme rozrywki uwazaja ogladanie jakiejs opoznionej patologii?


@blgns: przecież wykopki to elita intelektualna ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tusk wczoraj udzielalam się we wpisie, w którym OP wyżaliła się, że bierze rozwód, bo mąż nawiązał romans podczas gdy ona zajmowała się ich małym dzieckiem.
Połowa komentarzy była utrzymana w tonie przerzucenia winy na nią, bo na pewno zaniedbała siebie/męża więc biedak MUSIAŁ szukać seksu gdzieś indziej.
Wiem że część takich komentarzy to celowa napinka obliczona na wywołanie bólu dupy adwersarzy, ale wiem też że część tych ludzi naprawdę tak myśli.
@steemm: samo zjawisko nie jest az takie irytujace, jak wlasnie pielegnacja swojego #!$%@? za wszelka cene tutaj, sza, czy w kontaktach bezposrednich z takimi ludzmi. Nic tak nie #!$%@? jak ogladanie tego spektaklu jednego aktora, w ktorym #!$%@? bije sie poklony, stawia go na piedestale z sadystyczna satysfakcja, liczac na wspolczucie publicznosci.
Strasznie mnie zaczyna irytować ten wylew przegrywu na wykopie. Z chęcią bym zapłacił za jakieś konto premium żeby nie musieć przebijać się przez tysiące wpisów typu "Dlaczego jestem taki samotny?", "Dziewczyny to suki bo lecą na chadów" itp tylko móc zobaczyć wpisy ludzi którzy pokazują jakieś fajne miejsca na wakacje czy ciekawostki ze świata.


@tusk: rozważałeś po prostu przejście na inny portal, np. reddit, czy nieznajomość angielskiego Ci to ogranicza?
Strasznie mnie zaczyna irytować ten wylew przegrywu na wykopie. Z chęcią bym zapłacił za jakieś konto premium żeby nie musieć przebijać się przez tysiące wpisów typu "Dlaczego jestem taki samotny?", "Dziewczyny to suki bo lecą na chadów" itp tylko móc zobaczyć wpisy ludzi którzy pokazują jakieś fajne miejsca na wakacje czy ciekawostki ze świata.


@tusk: Czarna lista ułatwia życie, wrzucasz #przegryw ewentualnie #tfwnogf na czarną i większości tego syfu nie widać.