Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Jestem z #niebieskipasek kilka miesięcy, i jego siostra się wychodzi za mąż pod koniec września. Młodzi sobie wymyślili, że świadkowie będą jednocześnie swoimi osobami towarzyszącymi. I tak jego siostra wybrała jego i swoją psiapsółę, jej przyszły mąż odpowiednio swoich. Czyli - mój niebieski idzie z laską wybraną przez jego przyszłego szwagra. Wychodzi na to, że ja w tym weselu nie wezmę udziału a on będzie z jakąś laską bawił się całą noc. I nie wiem jak do tego podejść, czy ja histeryzuję i #logikarozowychpaskow mi się łączy z zazdrością, czy takie coś jest w porządku i powinnam to zostawić dla siebie.
  On na początku się sprzeciwiał, ale nie chce robić siostry przykrości i koniec końców na to poszedł.

  #zwiazki #zalesie #rozowepaski

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (82)

 • odpowiedzi (39)

 • avatar

  parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę. No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem stronki o samochodach, o hodowaniu kwiatów i innych jego zainteresowaniach. Wszystko pięknie, zbieram się do wyjścia. A wujek:
  ej, seba a weź mi jeszcze no pokaż te PORNUCHY bo podobno tego pełno w internecie. (jego żona na kanapie "hihihi ty zboku hihihi") no to odpalam redtube i włączam pierwsze lepsze wideo. A wujek tak patrzy i 'Co to kurwa jest, przecież ona jest cała wygolona fujj, jak dziecko jakieś a nie baba, weź to kurwa wyłącz KOCUR MUSI BYĆ xD , weź no daj coś normalnego a nie dla zboczeńców" no to wpisuję kurwa 'Hairy' i wyskoczyła taka zarośnięta pizda i wujek noooo i to mi się podoba, to jest to, KOCUR najlepszy. Dostałem flaszkę i się szybko ulotniłem, od tamtej pory zawsze jak widzę jego żonę myślę japierdole jakiego ona musi mieć kocura.
  #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)