Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam w pracy taką Juleczkę, która cały czas opowiada o nierównościach społecznych, potrzebie wynagrodzenia gwarantowanego, mieszkaniach socjalnych dla wszystkich, Ta sama Juleczka od kilku miesięcy codziennie robi po 3-4h nadgodzin. Oczywiście nikt jej za to nie płaci. Trudno nawet powiedzieć co wtedy robi, bo wiecznie jest w niedoczasie, a z wieloma rzeczami wręcz zalega. Regularnie zgłasza natłok obowiązków i przepracowanie. Wreszcie wykrzyczała i wysiedziała sobie upragnioną podwyżkę. Tak się śmieszne złożyło, że od razu wpadła w drugi próg finansowy i ostatnia pensja była podobna do tej przed podwyżką. Zgadnijcie kto teraz jest największym liberałem w dziale. Taki obraz wasz, socjalisci.

#bekazlewactwa #socjalizm #antykapitalizm
    pokaż całość

odpowiedzi (188)

Adwentowe #rozdajo 3z24

Cześć wszystkim! Postanowiłem zrobić rozdajo w formie kalendarza adwentowego. Codziennie jedno rozdajo, aż do 24 grudnia! Nagrody będą codziennie inne, ale w tematyce #konopie

**W dzisiejszym rozdajo nagrodą jest: Krem przeciwtrądzikowy Aknea – Cannaderm **

Polecam kosmetyki firmy cannaderm, sam stosuje kilka. Maść rozgrzewająca potrafi dać w palnik ;)

Udział może brać każdy, wystarczy zostawić plus :)

Jutro kolejne rozdajo pomiędzy 14-18, losowanie zwycięzcy odbędzie się po około 48h. Jutro dać bongo czy susz do rozdajo?

Link do produktu: Krem przeciwtrądzikowy

Dodatkowo kupon rabatowy -15% na kosmetyki od firmy india: wykopinida
    #kosmetyki #tradzik
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Laska śpi i 14k oglądających i donejty wpadają a my tyra w januszex za 3k netto
    https://www.twitch.tv/amouranth
    #januszex #praca #pracbaza #twitch

odpowiedzi (79)