Wpis z mikrobloga

Jakim głupim człowiekiem trzeba być, żeby na L4, podczas gdy w firmie brakuje rąk do pracy, zadzwonić do swojego obecnego pracodawcy z pytaniem o pracę, powiedzieć, że w obecnej firmie już się nie pracuje i może zaczynać od dziś xD Co Ci ludzie mają w głowach...
#heheszki #praca #polacy
  • 11
  • Odpowiedz
@inspektor_gadzet:
- koleś pracuje w firmie A
- wziął L4 mimo że jest #!$%@? w robocie
- będąc na L4 chciał przejść do firmy B
- nie zorientował się że zamiast do Firmy B zadzwonił do Firmy A i narobił sobie gnoju

  • Odpowiedz
- wziął L4 mimo że jest #!$%@? w robocie


@SunnO: i jak ma być dobrze jak w standardzie jest oczekiwanie żeby chory człowiek przychodził do pracy "bo jest #!$%@?".

Dalszego ciągu zdarzeń nie komentuje bo pewnie od wielu czynników zależało że gość szukał nowej pracy i kiedy miał to robić jak nie z domu skoro normalnie w robocie miał #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1:

i jak ma być dobrze jak w standardzie jest oczekiwanie żeby chory człowiek przychodził do pracy "bo jest #!$%@?".

Czy ja coś napisałem że powinien skrócić L4 żeby wrócić do pracy bo jest #!$%@?? Ja tylko skróciłem/wytłumaczyłem wpis innemu Mirkowi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak chcesz to się szpulaj do OPa a nie do mnie.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Ale jaki on chory, jak w innej firmie zaczynać może pracę od zaraz? A powodem szukania pracy o dziwo nie są pieniądze, a chęć pracy na czarno, a nie tak jak u nas - umowa o pracę.
  • Odpowiedz