Wpis z mikrobloga

HEJ, HEJ! DZIŚ AKTUALIZACJA BLOCKY FARM, A W NIEJ:
[Zmienione] Wydłużony bazowy czas dnia do 12h, od teraz możecie śmiało odpalać grę przed pracą. Możliwość wydłużenia dnia za diamenty do 16h. (rozważamy wydłużanie dnia za reklamy zamiast diamentów)
[Poprawione] Zaliczanie zadań codziennych wykonanych po przedłużeniu dnia
[Poprawione] Gazetka przewraca się do strony 1. po jej odświeżeniu
[Poprawione] Młyn wodny nie będzie już przenosił kamery w losowe miejsce na mapie
[Poprawione] Wykrywanie połączenia sieciowego w trakcie gry
[Poprawione] Nie powinna już wystąpić sytuacja, gdy przedmiot wystawiony w gazetce będzie sprzedany po wejściu na farmę
[Poprawione] Kilka innych drobnych błędów

=== Co chcemy poprawić, ale brak nam kroków do reprodukcji i będziemy wdzięczni za dokładne info? ===
- problemy z łączeniem płotków
- problemy z utratą zapisu farmy
- problemy z cloud save

=== Nad czym teraz pracujemy? Jakie dalsze plany? ===
Najbliższe dni: 3 nowe budynki produkcyjne, kilka nowych produktów. (pic rel)

Najbliższe tygodnie: rozpoczęliśmy prace nad jeziorem i łowieniem ryb. Do tego kuter - będzie to kolejny "pojazd" do sterowania. Nowy, ogromny obszar na mapie. Kilkanaście gatunków stworzeń wodnych do wyłowienia w kilku rozmiarach. Nowe budynki i produkty. Do poziomu 35 znów będzie co robić :)

=== Linki ===
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.JetToast.BlockyFarm&hl=en
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/blocky-farm/id1170925512?ls=1&mt=8

Dzięki za sugestie i ciągłe wsparcie! Będziemy wdzięczni za ocenę gry w sklepie, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił :)

#blockyfarm #gamedevordie #gry
sortris - HEJ, HEJ! DZIŚ AKTUALIZACJA BLOCKY FARM, A W NIEJ:
[Zmienione] Wydłużony b...

źródło: comment_NtkO1PneMaa3bDCcEd7uNj0qWSYq1GrM.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@sortris: autentycznie, musiałem odinstalować BF, grałem w nią non-stop, przez co zaniedbałem obowiązki w robocie ;) Cholernie uzależnia. Może za jakiś czas do niej wrócę.
  • Odpowiedz
@Wsciekle_piesci_meza: i jak? Normalnie łączysz się z iCloud/Google Play po starcie gry(ewentualnie w ustawieniach), włączasz grę na drugim urządzeniu i po połączeniu z daną usługą, pojawi się możliwość wczytania zapisanej farmy :)
  • Odpowiedz
@wykopkami: aktualizacja na iOS pojawi się w przyszłym tygodniu wraz z dużą aktualizacją z nowymi budynkami i produktami. Niestety wrzucenie aktualizacji do Google Play to 1h pracy, a na iOS to już prawie cały dzień. Dlatego na iOS będzie rzadziej, ale więcej :)
  • Odpowiedz
@sortris: granje ba innym telefonje, dobra poradzę sobie

Ogólnie nie wiem czy to blad, ale nie mozna wejsc na farme ktora sprzedaje topór. Ciagle wyświetla, że nie można zaladowac farmy. Wszystko inne dziala
  • Odpowiedz