Wpis z mikrobloga

nie rozumiem tej spiny, ze jakas tam paleta z jogurtami zaslania wyjscie awaryjne. Przesuniecie takiej palety to 10 sekund
no wezcie nie przesadzajcie juz, nie badzcie takimi purystami. Niedlugo zeby pojsc po bulki do biedry albo jakiejs innej zabki to trzeba bedzie miec przeszkolenie bhp a najlepiej to juz isc z gasnica.
#ewakuacjaboners
  • 17
@pafcyk jakiej spiny? To że ktoś świadomie stwarza zagrożenie jest według Ciebie ok?
Zauważ że do takich sklepów chodzą nie tylko koksy jak Ty, potrafiące przesunąć paletę z jogurtem ale też luzie starsi, dzieci czy niepełnosprawni dla których te 40 czy 50 kg to dużo za dużo do przesunięcia. I właśnie dla bezpieczeństwa wszystkich ludzi wymyślono wyjścia ewakuacyjne które mają być odsłonięte i dostępne dla każdego w razie W.
@Abazaba77: a dlaczego nie mozna sie ewakuowac tymj drzwiami, ktorymi sie do sklepu weszlo?


Bo jeśli byś zauważył to drzwi rozsuwane automatyczne od środka nie mają czujki ruchu (a takie drzwi są z reguły w sklepach.

@Abazaba77: czy takie drzwi ewakuacyjne sa zawsze otwarte? W sensie ze nie sa pod kluczem?

Drzwi są zamknięte od zewnątrz a otwarte od środka. Czyli zgodnie z kierunkiem ewakuacji :)
@Abazaba77: czy takie drzwi ewakuacyjne sa zawsze otwarte? W sensie ze nie sa pod kluczem? Drzwi są zamknięte od zewnątrz a otwarte od środka. Czyli zgodnie z kierunkiem ewakuacji :)


Nie wiem dlaczego do mnie ale dzięki za cenna informacje bo o tym nie wiedziałem (,) @Filip92TS @maciejg