Wpis z mikrobloga

Cześć!
W Tatrach śniegu już coraz mniej, więc to dobra pora na przybliżenie pięknej wycieczki na Szpiglasowy Wierch. To moim zdaniem wyjątkowo widokowy szczyt, który nada się nawet dla osób z niewielkim doświadczeniem tatrzańskim. Przy czym od razu dopiszę, że na wierzchołek prowadzą dwie trasy: trudniejsza, z Doliny Pięciu Stawów, oraz ta łatwiejsza znad Morskiego Oka. W zależności od waszego doświadczenia i kondycji, można sobie wybrać odpowiedni wariant, albo połączyć je oba w bardzo atrakcyjną pętelkę.

Link do znaleziska tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4316113/szpiglasowy-wierch-w-petelke/

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym :)

Wołam osoby, które wyraziły na to chęć. Jeżeli masz ochotę się dopisać, możesz dać znać na PW lub zrobić to w komentarzu.

#gory #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #turystyka #tatry #gorydlazielonek
Pobierz Z.....u - Cześć!
W Tatrach śniegu już coraz mniej, więc to dobra pora na przybliżeni...
źródło: comment_Mpv46RDC1eZ5vGptXeGgdoQ2M7XlrLN4.jpg
  • 32
Że tego jeszcze tu nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich