Wpis z mikrobloga

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam trening. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ćwiczy, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
#mirkokoksy #trailerparkboys #chlopakizbarakow
Pobierz
źródło: comment_Ww0h8EyNHGmSG0PEOHxskLW13TIFu7zL.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nagor: w sumie to byłem tam ostatnio przed przeprowadzka, ale widziałem, że już idą w złą stronę zostawiając tylko jeden "rack" do siadow. Te ławki to w ogóle były męczące :D Teraz chodze już drugi rok na mordownie i jestem zadowolony, przynajmniej tłoku nie ma. (athletic). Chociaż też się zaczynają w fitnesy bawić :P taka moda niestety.
w sumie to byłem tam ostatnio przed przeprowadzka, ale widziałem, że już idą w złą stronę zostawiając tylko jeden "rack" do siadow. Te ławki to w ogóle były męczące :D Teraz chodze już drugi rok na mordownie i jestem zadowolony, przynajmniej tłoku nie ma. (athletic). Chociaż też się zaczynają w fitnesy bawić :P taka moda niestety.


@rob3rt90: no teraz masz dwa stanowiska do przysiadów plus jedno można zmontować na tej niby