Wpis z mikrobloga

#zadarmo

Ostatnio odwiedziłem i stworzyłem artykuł na temat Piwnego Spa w Zakopanem z tej okazji mam dla was #rozdajo, w którym główną nagrodą jest kąpiel piwna dla dwóch osób o wartości 180 zł, a nagrodami pocieszenia kufel na piwo i jakiś piwny kosmetyk.

Zasady konkursu proste:
- plusujemy
- komentujemy, główna nagroda dla osoby której komentarz zbierze najwięcej plusów
- nagrody pocieszenia spośród 5 wytypowanych przeze mnie komentarzy wybierze ktoś z Piwnego Spa

W komentarzach możecie oznaczać kogo zabralibyście ze sobą, albo pisać dlaczego to do was powinna trafić nagroda, wkleić jakiegoś mema, pastę czy coś albo co tam chcecie ;d

Wyniki: jutro 20:00

Dodatkowo gdyby ktoś chciał się wybrać do Piwnego Spa to do 20 maja na hasło "Wykop" jest -20% na zakup voucherów przez www.sklep.piwnespa.com . Jeśli konkurs będzie cieszył się zainteresowaniem, to może uda mi się częściej załatwiać dla Was jakieś konkursy związane z obiektami i miejscami, które opisuje ;)

#piwo #podroze #podrozujzwykopem #pijzwykopem
MG78 - #zadarmo 

Ostatnio odwiedziłem i stworzyłem artykuł na temat Piwnego Spa w ...

źródło: comment_o7KYH1WnuVxVmGLcNy3rbTPPMXjGbm3k.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@MG78

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie
  • Odpowiedz
@MG78: Zabrałbym moją różową, żeby wreszcie doceniła walory innego trunku niż czysta.


...Wróćmy na ziemię, nie będzie żadnej kąpieli, ale kufelek bym przygarnął, żeby wszystkim mordom przepitym z mojego otoczenia dać argument jaki to burżuj ze mnie, podczas gdy przecież można walić 5 Taterek z butelki i jeszcze 2 wygrane spod kapsli i jeszcze Żubra do porzygu i się równie dobrze #!$%@?ć jak z kufla.
- I wtedy właśnie ja. (
  • Odpowiedz