Wpis z mikrobloga

Założę się, że przegrałem z osobami, co miały wpisaną znajomość: HTML, CSS, XML xD
Sam miałem tylko: java 8 (lts - jedyna słuszna wersja ( ͡° ͜ʖ ͡°)), spring, hibernate, angular 5, git, maven.
Czytałem, ze minimalizm w CV jest potrzebny, że trzeba mieć projekty w CV oraz na githubie (i tak nikt tego nie sprawdza), uwierzyłem w ciemno i teraz żałuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#programowanie
Pobierz jdbc - Założę się, że przegrałem z osobami, co miały wpisaną znajomość: HTML, CSS, XM...
źródło: comment_N3ZNDrT8YqJtIgpBYr2LtUfgxvmrRrPB.jpg
  • 25
@jdbc: akurat jak ja się rekrutowałem na staż to głównie patrzyli na jakieś micro projekty, potem miałem kilka pytań z nich apropos kodu żeby sprawdzić czy samodzielne.
Bywały kwiatki takie, że jak do Nas wysyłali jakieś CV stażyści to w projektach wrzucali jakieś na templejtach Wordpressowych darmowych i nawet nie usuwali creditsów z plików.
@Razi91: No to ja nie miałem wpisanych żadnych. Nie wpiszę przecież, ze "sprzedałem" program wykorzystujący błąd Fejsbuka, zamiast zgłosić go na bug bounty xd
@jdbc: a do Allegro próbowałeś? o ile masz gdzieś obok. Plus można polecać tam kandydatów ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale tam to mają fajny proces rekrutacji, dowiesz się też czy coś rzeczywiście potrafisz i czego brakuje, no i możesz dopytać o co tylko chcesz.