Wpis z mikrobloga

@joolekk: głównie chodzi mi o robienie notatek i różnych innych rzeczy z edycją dokumentów/pdfów, bardzo płynnie to działa i wygodne dość to jest szczególnie z apple pencilem, wiem bo sprawdzałem, tylko programuję też na ten moment i nie wiem właśnie jak to wygląda gdybym gdzieś pojechał i chciałbym coś pokodzić w pythonie, wtedy laptop na 100% przebija ipada, ale może jakbym się uparł to kto wie. Mi akurat bardzo wygodnie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StayComfy: ja używam na wyjazdach w komplecie z Apple smart keyboard. Sprawuje się świetnie offline netflix, czas czuwania, Office praktycznie taki sam. Z tym że ja mam tego mniejszego pro, bo zależało mi na mobilności
@StayComfy: Serio IMO do notatek najlepiej sprawdzi się zeszyt albo jakiś lapton z wygodną klawiaturą (MacBook przed 2016, Thinkpady).
Na iPadzie Office to jakiś żart, oprócz tego nie wiem, co mogę powiedzieć pozytywnego o ipadzie xD
Miałem 3. generację jak tylko wyszła.
Bateria to największy i chyba jedyny plus.
To urządzenie do oglądania filmów i przeglądania neta, raczej się nie sprawdzi zbyt dobrze chociażby do robienia notatek.