Wpis z mikrobloga

Mirki szukam kogoś z #walia #uk a najlepiej okolice #swansea
Chodzi o mojego pradziadka, który w czasie #iiwojnaswiatowa był w obozie jenieckim w niemczech. Dokumenty mogę pokazać jak pojadę do rodziców i porobię fotki.
Na stronie billiongraves udało mi się odnaleźć jego grób https://billiongraves.com/grave/J-OLSZEWSKI/8651785#/
Gdyż po wyzwoleniu #obozykoncentracyjne obozu trafił do #uk ale zmarł zaraz po zakończeniu wojny.
Jestem do pradziadka podobny, mamy jego portret. Bardzo by mi zależało na jakiś fotkach z tego grobu jeśli jeszcze istnieje. Chciałbym tam pojechać ale na ten moment nie stać mnie na to. Jak ktoś jest zainteresowany to mogę wrzucić do porównania portret pradziadka i moje zdjęcie i wszystkie dokumenty związane z tą historią.
  • 11
@interface super! Jesteś Wielki! Masz ogromne podziękowania od mojej mamy. Jak opiszę historię pradziadka to Cię zawołam ;)
I jeszcze takie pytanie jak najlepiej się tam dostać z Polski? Lot a potem autobusami ?
@interface: @ejdrian313 35 funtow za dzien za auto to najmniejsze, najtansze i jest naprawde malo takich aut, bo niedawno szukalam. tak to ceny od 50-60 f.
mysle, ze jak juz wynajac i tu przyjechac, to warto na pare dni i pozwiedzac przy okazji okolice, bo jest naprawde ladnie, a pogoda w tym roku super dopisuje.
interesuje sie tez troche genealogia, a moj ojciec roznymi historiami wojskowymi, wiec tak mysle, ze warto