Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co za banda #przegryw xD dwie dziewczyny wstawiły swoje #pokazmorde na nocnej. Ot normalne dziewczyny. NIEEE MIREK PRZEGRYW TO NA KAŻDEGO KTO NIE MA 9/10 W SKALI RUCHENSZTAJNA NAPLUJE.
Jedna dziewuszka podchodzi pod chubby, nie wygląda grubo, po prostu ma ciut więcej ciała, w normie i z zachowaniem rozsądku - od razu plucie że grubaska, że spasiona.
Druga pokazała swoją twarz w szpitalu do którego musiała jechać awaryjnie o 2 w nocy. Gdzie tam, Mirek przegryw strikes again. "no bardzo średnia jesteś xD" nie pomyśli pajac jeden że do awaryjnej wizyty w szpitalu o 2 kobiety raczej nie robią make up xD

Tak to jest jak dziewczyny widzi się tylko przez pryzmat JPG, lub na mieście gdzie każda nosi co najmniej pół godzinny make up.

A potem płacz że nikt nie chce xD chciałbym zobaczyć #pokazmorde tych gigachadow xD

#oswiadczenie #takaprawda
  • 95
  • Odpowiedz
@SHA256_NSABACKDOOR_SATOSHI_CIA: bardziej mi chodzi o przejawianie jakiejkolwiek empatii do drugiego człowieka. Jak ktoś lubi sobie udawać to niech zostanie aktorem ¯\_(ツ)_/¯ Wymienione przez Ciebie komentarze jeszcze nie są takie złe. Gorzej z komentami podludzi typu "ale sralnik", "fajna pierdziawa" itp. xD
  • Odpowiedz
@Zdradzony_O_Swicie: jeśli mam być szczera to nie wiem :p nie zdarzyło mi się coś takiego i nie planuje takich rzeczy robić.
Niemniej to jak dla mnie sa dwie sprawy. Raz - no znając specyfikę części tutejszych użytkowników można się chamstwa spodziewać. Ale dwa - to ich chamstwo tez można skomentować i bedac człowiekiem kulturalnym i empatycznym -:się mu dziwić i sprzeciwiac.
  • Odpowiedz
@agaja: A ja juz szczerze mowiac wole chamstwo niz takie zebranie o atencje - "hihi paczcie na moje stupki, jak bendzie 500 plusow to bedzie hihi zdjecie nozek." I do tego ten festiwal #!$%@? w komentarzach, bo jakas karyna wrzucila zdjecie #!$%@? stopy xDDD

Nie widzialem nawet zdjec, o ktorych pisze OP, ale byly wrzucone dla atencji i tyle.
  • Odpowiedz
@Zdradzony_O_Swicie No dupeczki może nie są top notch, ale każda na swój sposób urocza. Jakbym miał dobry dzień, to pewnie bym się zagapił i wlazł w jakiś słupek xD chodzi o to że @TymRazemNieBedeBordo pije do tego pieknego faktu. Te same mirki które płaczą, że bez bycia ultrachadem nie ma co wyrywać laski i że oni to by chcieli żeby ktoś zwrócił na nich uwagę, są tak niesamowicie bucowaci w stosunku do
  • Odpowiedz