Wpis z mikrobloga

Chłopie, jak Ty zauważysz na ulicy sytuację w której ktoś w jakiś sposób nie szanuje kobiety, Twojej, obcej, nieważne jakiej, to zastanawiasz się nad skutkami prawnymi?


@Jokker:
Mam w dupie obcych ludzi. Podstawowa zasada - nie #!$%@?ć się w nie swoje sprawy. Radzę się jej nauczyć zanim spotkasz kogoś, kto ci to wyjaśni xD.

że tylu w społeczeństwie jest psychicznych zjebów mnie otaczających i ciężko jest im coś zrobić.

Możesz siedzieć
@szancik: To tylko podobne (góra ubioru się nie zgadza a sklep to raczej nie biedra na tym nagraniu), sądzę, że ten kafar by tyle czasu nie czekał :D Dla niego to będzie duży strzał w promocję.
Szkoda, że ciebie nie można zamknąć w piwnicy ze swoją wściekłą stuleją, bo do ludzi się nie nadajesz.

Daję takim białorycerzom jak ty okazję, żeby się wykazali. Inaczej byś nie miał jak przykozaczyć xD.

@DrKittens:

Jesteś takim cipeuszem, który gdy widzi że dzieje się coś złego, to udaje że nie widzi? Gratulacje. Ja się #!$%@? i będę się #!$%@?ł. Nie raz komuś pomogłem.

Co ci mogę więcej dodać poza tym, co
Co ci mogę więcej dodać poza tym, co już powiedziałem? xD Jak trafisz kogoś bardziej kumatego to dostaniesz zawiasy, a jak kogoś bardziej zręcznego to wybity ząb. Próbuj się do skutku.


@Flypho: No tak, lepiej się bać i nic nie robić. Bój się dalej. Ja reaguję w takich sytuacjach. A Ty się chowaj, udawaj że nie widzisz, uciekaj do domu. Twój wybór.