Wpis z mikrobloga

Francja to ciekawy kraj.

W tym kraju kobieta będąc po ślubiemoże legalnie zdradzać, a nawet wrobić swojego męża w cudze dziecko, choć przysięgała przed urzędnikiem państwowym wierność i uczciwość małżeńską.

Z kolei jak mąż, kierowany przeczuciem zechce zrobić testy na ojcostwo, to trafi do więzienia, bo "swym egoizmem rozbija rodzinę", a "ojcostwo to kwestia społeczna, a nie biologiczna" choć on nigdzie nie pisał się na to, że będzie wychowywał cudze dzieci.

Niemcy mają podobne prawo.

W obu tych krajach feministki działają bardzo prężnie i głośno krzyczą, że są dyskryminowane, a mężczyźni uprzywilejowani, choć nikt tam nie mówi, że macierzyństwo to kwestia społeczna, a nie biologiczna i o tym, czy będzie matką, bądź nie nie decyduje jej mąż.

Ba, bardzo im pasowało to, że kobiety zyskały prawo do decydowania o tym, kto będzie formalnym ojcem dziecka (czyli będzie płacił na to dziecko) i nic złego w tym nie widzą.

A pomyślcie jaki raban by się podniósł, gdyby o macierzyństwie nie decydowało urodzenie dziecka, tylko to kogo facet pokaże palcem jako matkę, przez co będzie mógł legalnie zabrać dziecko spłodzone z kochanką, która nie będzie miała żadnego prawa głosu w kwestii swojego dziecka i zmusić do jego wychowywania swoją żonę, która w przeciwnym wypadku będzie musiała płacić wysokie alimenty na cudze dziecko.

Jak ktoś mówi, że na zachodzie jest jakiś postęp, to ja pluję na taki postęp.

#ciekawostki #francja #niemcy #rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm
Pobierz
źródło: comment_fK4OHKL4StAUjTsGyFGUhY1ajDumWcxP.jpg
  • 66
nie usprawiedliwiam, po prostu wiem z czego te wszystkie akcje afirmatywne wynikają, a czego cała prawica usilnie stara się nie widzieć


@Magnolia-Fan: One wynikają z tego, że lewica ma ciągoty do dyskryminowania większości i nie chce zwalczać rasizmu i seksizmu, tylko je odwrócić, a nie z niczego innego.

Jak jakiś Sebek okrada, albo zabija Niemca, to nie wynika to z zachowania Niemców w Polsce podczas II wojny światowej, tylko z tego,
@Lawrence_z_Arabii: każdy choć trochę obeznany w dyskursie publicznym, a za taki możemy uznać dyskusje na Mirko, wie, że takie klepanie bez źródeł kwalifikuje się pod #przemysleniazdupy, a nie #ciekawostki.
Jak się kumuś nie chce wkleić choć z jednego linka na poparcie swoich tez, to niech się chociaż nie tłumaczy swoją odmianą "powszechnie wiadomo", bo to przykre, że ktoś jeszcze sięga po takie argumenty.
No chyba, że chcemy, żeby publiczna
każdy choć trochę obeznany w dyskursie publicznym, a za taki możemy uznać dyskusje na Mirko, wie, że takie klepanie bez źródeł kwalifikuje się pod #przemysleniazdupy, a nie #ciekawostki.


@Fafnucek: A po co mam ci wklejać linka, skoro i tak byś go wesoło zignorował, skoro masz w poważaniu sprawdzenie głupiej informacji w Google?

Jak się kumuś nie chce wkleić choć z jednego linka na poparcie swoich tez, to niech się
@puszkapandory dobre wg prawa.

Ok źle. To jakie ma być lepsze rozwiązanie? Dziecko oddaje kasę nieojcu? Jak już się o tym dowie, że tatuś to nie tatuś? Matka ma oddawać? Prędzej.
@Lawrence_z_Arabii: właśnie byśmy dyskutowali na temat konkretnych przykładów i argumentów, a tak to dyskutujemy o twoim anegdotytcznym wpisie, napisanym pod konkretną tezę i tym, jak miałkie ma podstawy to, co wysmarowałeś oraz o tym, że twoje komentarze powinny wisieć w dziale "Źródła zewnętrzne" pod hasłem "Erystyka".
Jak dyskutować z kimś, kto za jedyny fundament swoich rewelacj ma jakąś wcześniej założoną i w żaden sposób nieuargumentowaną niczym wiedzę, a jedyną odpowiedzią, na
@Lawrence_z_Arabii: Jesteś typowym trollem. Nie zbanowali, ale sa dostępne jedynie po decyzji sądu przy ustaleniu ojcostwa "DNA paternity testing is solely performed on decision of a judge in case of a judiciary procedure in order either to establish or contest paternity or to obtain or deny child support[18]. Private DNA paternity testing is forbidden and punished by law[19]." by Wiki. Co kraj to obyczaj.
@Lawrence_z_Arabii: Dla dobra kraju baby trzeba trzymać krótko. To one są powodem, że cywilizacja chyli się ku upadkowi. Powoli zaczynam zauważać plusy obecności islamistów w Europie. Oni się z nimi nie bawią, tam Mężczyzna jest najważniejszy w rodzinie i tak powinno być. Uratują nas jedynie radykalne środki czyli eksterminacja całego lewactwa oraz feminazizmu z Europy. Obecnie mamy zastój technologiczny na całym świecie i zgadnijcie dlaczego? Bo co raz więcej bab pcha
nie mam czasu ani ochoty każdej #!$%@? sprawdzać w Google. Zwykle jak ktoś podaje takie treści, to podaję też źródła dla uwiarygodnienia.


@claudio1: Popatrz, a czas i ochotę głupkowatych komentarzy masz.

A gdybyś wpisał frazę "testy na ojcostwo francja" w Google, co zajęło by ci znacznie mniej czasu niż napisanie tych dwóch komentarzy, to by ci źródeł wyskoczyło aż nadto.
właśnie byśmy dyskutowali na temat konkretnych przykładów i argumentów, a tak to dyskutujemy o twoim anegdotytcznym wpisie, napisanym pod konkretną tezę i tym, jak miałkie ma podstawy to, co wysmarowałeś oraz o tym, że twoje komentarze powinny wisieć w dziale "Źródła zewnętrzne" pod hasłem "Erystyka".


@Fafnucek: Zatem chcesz dyskutować, ale jeszcze nie wiesz o czym i dopiero ja mam ci przekazać argumenty, tak?

Jeśli twierdzisz, że kłamię, to mi to udowodnij,