Wpis z mikrobloga

@Latarenko: Wysoki sądzie, właśnie robiłem z ukrycia zdjęcia tyłka tej dziewczyny, a ten koks mnie napadł i zabrał telefon nagrywając swoim, skażcie go na sztum!
A sąd go wyśmieje xD
  • Odpowiedz
@niochland: ale on wygląda jak normik jakich wielu w Rzeszowie i innej Polsce tylko skurczył się w sobie jak został złapany na niecnym uczynku przez koksa. Widać trochę że cwaniaczek pracujący w jakimś korpo lub jakiś brygadzista
  • Odpowiedz
@xandra: Napisałem na facebooku, że gość nie robił nic nielegalnego i że jakim prawem opublikował jego wizerunek i zabrał mu telefon, to usunął mój post i mnie zablokował XD


@savanna: Np taki @Znaki__alfanumeryczne @Latarenko to typowe stulejixy które teraz będą bronić typa który robił obleśne fotki w stylu: "hurr durr upublicznienie wizerunku" XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hahah, dobrze wam tak, mam nadzieje że wszystkich was wyłapią. Jak wy możecie robić obleśne foty, to
  • Odpowiedz
@xandra:
Moim zdaniem upublicznianie twarzy i szkalowanie kogoś publicznie jest dużo większym przestępstwem niż zrobienie zdjęcia czyjejś dupie.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: ale na fotkach tych odbytów z przypadku nie było żadnego ryja ja #!$%@? co za ludzie no nie wyczymie xD

jak nie chcesz żeby ci ktoś robił zdjęcia jak jesteś w miejscu publicznym to albo #!$%@? siedzisz w domu, albo siedzisz w domu xD
  • Odpowiedz
Np taki @Znaki__alfanumeryczne @Latarenko to typowe stulejixy które teraz będą bronić typa który robił obleśne fotki w stylu: "hurr durr upublicznienie wizerunku" XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hahah, dobrze wam tak, mam nadzieje że wszystkich was wyłapią. Jak wy możecie robić obleśne foty, to i ktoś wam może bo czemu nie :).

Pozdzrawiam


@PiersiowkaPelnaZiol: Nie popieram takich działań, ale ten koksu wystawił go na publiczny lincz. Nie widzisz nic w tym złego? Przecież nie jest
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: ale na fotkach tych odbytów z przypadku nie było żadnego ryja ja #!$%@? co za ludzie no nie wyczymie xD


@niochland: #!$%@? prawda, w gorących było wiele razy widać twarze dziewczyn hipokryto. Udostępnianie rozmów z tindera z twarzami to też pospolite u was.

Prawda jest taka że gardzicie dziewczynami.

A twoje argumentacja jest co najmniej śmieszna XDD. Równie dobrze mogę napisać, jak nie chcesz obskoczyć #!$%@? od dresów to
  • Odpowiedz