Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, zerwal ze mna facet wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie bylo zadnego pieroga na boku ani nic - o co wiec poszlo?
a no o [ten wpis](https://www.wykop.pl/wpis/32004863/odnosnie-tego-wpisu-ja-#!$%@?-niektorzy-z-was-ch/) - ktos mu go podlinkowal, mowiac ze jestem psychiczna bo chce znecac sie nad dziecmi. No i wywiazala sie dyskusja - nigdy o tym nie rozmawialismy bo jestesmy para od kilku miesiecy wiec i potrzeby nie bylo no ale jak sie okazalo, on nie pozwoli nigdy uderzyc swojego dziecka jak niegrzeczne by nie bylo, ja powiedzialam, ze sie z tym nie zgadzam i klapsy w dupe sa jak najbardziej ok jesli dzieciak zasluzy no i dosc dlugo sie o to klocilismy, az powiedzial ze on nie chce miec w swojej przyszlej rodzinie zachowan patologicznych i nie spodziewal sie po mnie takich pogladow zwlaszcza widzac, jak traktuje swoje siostrzenice - no ale to co innego, cudzych dzieci nie bede bic bo od wychowania sa po czesci rodzice, a ja co najwyzej im moge przekazac ewentualne nieprawidlowosci w zachowaniu dzieci.
Tak czy siak postanowil mnie zostawic bo powiedzial, ze te kwestie sa akurat dla niego bardzo wazne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co powinnam zrobic? Nie chce zmieniac swoich pogladow ze wzgledu na faceta z ktorym nawet nie wiem czy w przyszlosci bym sie nie rozstala z innych powodow, ale z drugiej strony kocham go i zalezy mi na nim i nie chce sie z nim rozstawac, a z trzeciej strony kwestia wychowania dzieci jest bardzo istotna i rodzice powinni byc w niej zgodni.

Nie wiem, czy przeprosic go, kupic 6-pak piwa i powiedziec, ze zmienilam poglady, czy raczej zapomniec juz o nim i w przyszlosci zwiazac sie z kims kto ma takie same poglady?

#tfwnobf #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz MangoZjem - ja #!$%@?, zerwal ze mna facet wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie bylo zadnego piero...
źródło: comment_pNoXme935X2Rc1Nphu8iNh0CrN7xxuf1.jpg

Co zrobic?

  • Przeprosic + 6-pak piwa 19.2% (91)
  • Zapomniec :,( 80.8% (382)

Oddanych głosów: 473

  • 127
rzyszlosci zwiazac sie z kims kto ma takie same poglady?


@MangoZjem: Olej co teraz uważa, jak będzie go w przyszłości bachor wkurzał i łaził po głowie to sam mu wymierzy sprawiedliwość
@MangoZjem: https://www.sciencealert.com/science-why-you-should-never-spank-children https://www.psychologicalscience.org/news/releases/spanking-linked-to-increase-in-childrens-behavior-problems.html proszę, jeśli klepanie w tyłek dziecka tylko za to, że odczuwa emocje jest rozwiązaniem, może warto podejść do tego od strony naukowej? Dorosły człowiek powinien być przykładem i ogarniać swoje emocje, gdy w dziecku one szaleją, wytłumaczyć dziecku co czuje, gdy to olewasz i zamykasz je klepiąc w tyłek, to prosta droga do problemów z psychiką.
@MangoZjem, jeżeli popierasz #!$%@? matkę, która obcięła własnemu dziecku włosy, i na jej miejscu postąpiłabym tak samo - to też bym od ciebie uciekał. Patologia.
@MangoZjem: Nie rozumiem deklaracji "będę bić swoje dzieci". Niebicie to nie to samo co wychowanie bezstresowe. Dziecko można ukarać bez użycia przemocy, w sposób, który zapamięta na dłużej. Tak, nawet 2, 3-latka. Kara niecielesna ma jeszcze ten walor, że możesz się z niej wycofać, jeśli to ciebie poniosą nerwy, a nie jest to wina dziecka. No i nie wyobrażam sobie sytuacji, w której twój Sebuś pobił Brajanka w przedszkolu i za
Własnemu dziecku fundować kary cielesne? Eh ludzie...

Nikt nie mówi, że nie macie karać dzieci za złe zachowanie. Ale chcecie złamać dziecko i pozbawić je godności i poczucia bezpieczeństwa tylko dlatego, że ma chodzić jak w zegarku? Żeby sąsiadka Grażyna powiedziała "o, jakie grzeczne dziecko". ?!?!

Dziecko to mały człowiek a nie zabaweczka albo robot, którego zadaniem jest bycie grzecznym i posłusznym.

Jak po dzieciach oczekujecie bezwzględnego posłuszeństwa, to kupcie sobie psa