Wpis z mikrobloga

Kochani, wy nic nie wiecie. Ja już wiem kto stoi za banem kont jutubowych Magikala. Ale od początku...

Kogo Tucznik najbardziej upokorzył na strimach? Ozka? Guzika? Rafonixa? BŁĄD.

Magical najbardziej zgnoił Kasię, ponieważ złamał niepisany Kodeks Grubasów, który mówi, że grubasy trzymają się razem. Tymczasem Magical wygnał Kasię i zabronił jej przyjazdów na melinę... a kiedy się już na niej pojawiła - urządził jej festiwal upokorzeń, swoistą toruńską Kanossę. I tutaj robi się jeszcze ciekawiej, ponieważ jak już wyżej wspomniałem - grubasy zawsze trzymają się razem - Kasia uruchomiła swoje kontakty w youtubie. Kto zasiada w zarządzie YT - wszyscy wiemy - feministyczne grubasy obu płci. Fortel z zaproszeniem niemieckich lesbijek to była po prostu ostatnia desperacka próba uratowania kanału. Ta mefedronowa laska z lekką nadwagą, to był ukłon w stronę tej grupy. Nawet Baobab przybrał na wadze, żeby pokazać lobby grubasońskiemu, że on też z nimi trzyma. I Goha zaczęła sypać eufemizmami w stosunku do grubasów, że są "o sympatycznej budowie ciała". Wszystko na nic, Kasia już zaklepała wyrok.

Zastanówcie się następnym razem kiedy nazwiecie ją grubasem. Nie wiadomo jak daleko sięgają jej długie, wiecznie głodne macki.

#danielmagical
Pobierz d.....n - Kochani, wy nic nie wiecie. Ja już wiem kto stoi za banem kont jutubowych M...
źródło: comment_oqN6ESpMgi9O0vsP9O2UHy14p0VpNwL7.jpg
  • 1