Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ludzie którzy myślą że świetnym pomysłem jest przegazówka wjeżdżając / wyjeżdżając z garażu. Ja rozumiem że można mieć fajnie brzmiący tłumik, czy nawet delikatnie ( ͡º ͜ʖ͡º) naginający dopuszczalny limit db, ale po kiego grzyba kręcić o północy do 10 tyś na osiedlu na którym mieszka pewnie z 1000 osób?!
A potem nie ma co się dziwić że ludzie "nie dość że jeżdżo jak debile, to jeszcze dzieci budzo".

#zalesie #motocykle #patologiazmiasta i nie mam wątpliwość że #patologiazewsi
  • 22
@Crock92: Nie wiem i też tego nie rozumiem, ale to są raczej patologiczne zachowania.
Sam jak wjeżdżam w osiedle to staram się wrzucić na luz i doturlać się do bramy garażowej siłą rozpędu. Wiem bowiem, jak bardzo może #!$%@?ć dudniący wydech mieszkańców którzy a) chcą się przespać, b) dopiero co położyli spać marudne dziecko, c) mają w mieszkaniu amatorskie studio nagrać i każdy odgłos powoduje konieczność nagrywania ścieżki od nowa.
@spoxman wystarczy puścić sprzęgło. Z resztą na 99% wczorajsza przegazówka miała miejsce podczas wjeżdżania, bo było słychać jak się najpierw zbliża
@Crock92: Sporym problemem jest fakt, że ludzie nawet jak zamontują sportowy wydech (oczywiście z Ali bo cebula) to wywalają db killera bo "za cicho". Na seryjnych/homologowanych wydechach głośność nie jest problemem ale przecież moto musi drzeć ryja...
@kiaw nawet jakby miał seryjny to problem byłby ten sam, już nie chodzi o to że było jakieś mega głośne. Tylko chodzi o sam fakt że jedzie 30 km/h (progi zwalniające) i nagle sprzęgło i ŁUTUTUTUTU