Wpis z mikrobloga

Więc proszę o zgłoszenia na uczestnictwo w #mirkoshredwars na PW

Napisz, że się zgłaszasz
-na jakim instrumencie grasz (może być i #gitara #gitaraelektryczna #gitarabasowa )
-Jaki gatunek najbardziej Cię interesuje,

Zgłoszenia przyjmuje do soboty tj. 26 maj

Jak to będzie wyglądać?
-porobię pary po 2 osoby, by pierw grały w takim samym gatunku jaki lubią i każda para będzie miała inny podkład, pary będą wyglądać tak jak te drzewko
-każdy wyśle 40 sekundowe solo na email mirkoshredwars@gmail.com przy użyciu https://wetransfer.com/ w wiadomości wyślij swój nick (jak nie działa to na chrome u mnie działa) więc każdy filmik bedzie trwał 1min20sek, ewentualnie przy finałach możemy czas wydłużyć,
-Ja zmontuje filmiki i wysyłam na kanał YT, a następnie robie wpis na wykopie z opcją głosowania.
-Jak jedna osoba z pary nie wyśle filmiku to przeciwnik wygra walkowerem i przechodzi do następnej rundy, gdy będą pary, jak nie będzie dla tej osoby pary to mirek który przegrał dostanie drugą szansę

Solo można nagrać przy użyciu, kamery, kamery internetowej, telefonu, opcji jest ogrom

Pytania i odpowiedzi
Może być solo czy musi być shred? - może być solo, solo bottleneck, shred, slap, każdy gra swoim stylem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Czy gitary basowe też mogą wziąć udział - tak, pierw gitarzystów basowych dobiorę w pary by grali ze sobą, później będą już musieli grać z gitarami niebasowymi.

Prośba, wyślijcie w komentarzach backingtracki i głosujcie plusami na ten, który wam najbardziej odpowiada

Będą nagrody? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@a__s zadeklarowała, że jak będą chętni do udziału w zabawie to dowództwo wypoku pomyśli nad nagrodą dla zwycięzcy ()
#glupiewykopowezabawy #muzyka #dziendobry Ps. będzie to wyglądało mniej więcej tak:
  • 36
@cadmus: Hmm, lepiej jak pary sobie dobiorą backingtracki i każda osoba wybierze dowolne 40 sekund z tego backingracku, będzie najsprawiedliwiej, po zgłoszeniach podobieram pary i dam każdemu znać ()
@AdamFrey: napisał:

jak bardzo impreza będzie rozłożona w czasie? W niedzielę wybywam na tydzień, wyrobimy się? :D


Idziesz na pierwszy ogień, napisz tu na czym grasz i jaki gatunek Cię interesuje i potrzebujemy drugiego mirka, który chce iść na pierwszy ogień i zagrać z Tobą ()

Wystartujemy wcześniej
@Rogonion: pierw muszę dobrać pary, więc jak masz w tekście zaznaczone, zapisy trwają do soboty, ja dobiore pary i dam znać, pary dobiorą sobie podkład i czas na nagranie ustalimy

Myślę że max tydzień na wysłanie będzie ok, w międzyczasie jak pary powysyłają widea, to zmontuje i będę wrzucać powoli