Wpis z mikrobloga

@Sepia: @T34-85: @pawel_tarnobrzeg:
No co Wy! Przecież dobrze jest! W końcu miasto oddane ludziom! A to że są jedne z największych korków w zachodniej europie? Przecież jest tyle ścieżek rowerowych, dlaczego nie jeździcie na rowerach?! Albo tramwajami? Teraz zbiorkom ma pierwszeństwo na skrzyżowaniach, @Sepia nie wiem o co Ci chodzi, powinieneś dojechać z jednego końca miasta na drugi w 15 minut bimbą. Kogo obchodzi że macie do dowiezienia dziecko
@Sepia: WTF, skąd dokąd dokładniej jechałaś? W półtorej godziny to ja Poznań rowerem objeżdżam naokoło. A tramwajem nigdy nie zdarzyło mi się jechać dłużej niż 40 minut na naprawdę dalekich trasach (chyba że była awaria, ale to nieco inny przypadek).
@Sepia ale na górnej Wildzie nic nie jest rozkopane więc co najwyżej mogls być jakaś awaria albo wypadek i się zakorkowalo, bo rzadko kiedy na gw jest jakiś problem z przepustowością
Chyba żartujesz. Nie było żadnej awarii ani wypadku, a mimo to BARDZO CZĘSTO jest tam problem z przepustowością. Odkąd Hetmańska jest zwężona, a 28 Czerwca jedzie 5 tramwajów (1, 2, 7, 10 i 29), z czego 3 Górną Wildą (1, 7 i 29), to w miejscu, w którym pas ruchu samochodów nachodzi na torowisko na Górnej Wildzie tworzą się gigantyczne korki i nie była to jednorazowa sytuacja. (°°