Wpis z mikrobloga

Witam, Mireczki kochane proszę ładnie Was o pomoc. Z góry mówię, że chodzi o ojca co kończy 40 lat, a pali nadal papierosy. Chciałbym, żeby przesiadł się na epapierosy, ale mówi, że mu to nie podpada i nie smakuje, za mocne są dla niego liquidy i czuje niedosyt. Teraz proszę o jak najlepszy sprzęt dla takiej właśnie osoby, nie obchodzi mnie cena, bo ma być najlepszy pod preferencje dla takiej osoby, a nie nalepszy pod cene, bo może dla mnie kosztować nawet milion złoty tu chodzi o zdrowie... Chcę raz na zawsze, żeby został przy tych elektrykach i tylko na tym mi zależy, żeby nie wracał do analogów. Jeszcze raz prosze o dobór jak najlepszego sprzętu dla tych preferencji, będę bardzo wdzięczny ʕʔ Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
#epapierosy #epapieros #vape #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #esmokingworld #vapenation #edym #gearbest #liquidy
  • 14
@PomrukOdbytu:

Ale zdajesz sobie sprawę, że epapieros to taki sam syf o ile nie gorszy jak zwykłe fajki?
Jak już Ci tak zależy to lepiej skup się na tym aby przestał W OGÓLE palić.
@PomrukOdbytu: Cieszę się, że mogłem pomóc :)
Ja cały czas palę głównie bazę, bo te gotowe aromatyzowane mnie wkurzają.
Czasami wkropię sobie ze dwie krople jakiegoś aromatu do buteleczki na bieżące potrzeby, ale to zależy od nastroju.
Co do sprzętu, może to trochę uprościłem...
Sprzęt kupujesz pod tryb życia danej osoby.
Jeśli Twój Ojciec ma pracę, gdzie non stop ma podpięcie do gniazdka, lub USB, bateria i model ma drugorzędne znaczenie.
@PomrukOdbytu: w czym przejawia się niedosyt? Bo może mu brakować mocy, czyli za słabe stężenie nikotyny, ale może też chodzi o kwestie behawioralne, czyli nazbyt lekkie ssanie przy zaciąganiu. Z tym pierwszym jest dość łatwo, na drugie, cóż, musisz się rozejrzeć za takim atomizerem, który daje większe opory.

Na początku też mnie to wkurzało. Przytykałam sobie jedną z dziurek dopływu powietrza i było lepiej. Tyle że grzałki szybciej nachodziły nagarem. Ale