Wpis z mikrobloga

@Bepower masz wtykę w psychiatryku ?? Hehe to brzmi jakbyś sam był pacjentem tej placówki ,co tam jeszcze masz szpiegów w zakładzie zamkniętym i tajniaków za rogiem?? Czasem jak ktoryś wykopek coś palnie to jest lepszy cyrk niż to co rafatus odwalał w czasach swojej świetności ,teraz będziecie go namierzać przez satelity juz sie ciebie pytają które piętro później które łózko zaraz jakiś kretyn powie że ma guzik atomowy i zniszczy szczatusa
@marcin343: Ale ty głupi jesteś. Wozac żarcie po Warszawie byłem stałym gościem na oddziale psychiatrycznym i wielu innych instytucjach. Do dziś zresztą żałuję że nie naplulem Giertychowi w twarz (wtedy szef LPR i MW)
@iomobill mogłeś napluć wsadzili by cie od ręki na oddział zamknięty nie ma to jak przeciętny cebulak ktory chce opluwać osobe publiczną i myśli że jest chojrak weź ty już nic nie pisz fikać to ty sobie mozesz w komentarzach na wykopie
@marcin343: oj, dzieciakiu. są gorsze rzeczy w życiu niż psychiatry czy psychiatrzy. Spytaj #azor 'a. A jaki fejm bo zatrzymanie z przyczyn politycznych. Kiedy uswiadomisz sobie że będę próbował usunąć #rafatus 'a z przestrzeni publicznej z przyczyn ideowych? Takich cwanych leszczykow poznałem na pęczki. I on za wykorzystanie niepełnosprawnej osoby nie ma dla mnie prawa czerpać korzyści ze swej patologicznej działalności. Czy widziałeś żebym komentował #rafonix czy #danielmagical? Ja patusow
@iomobill mitoman bardziej zasługuje na usunięcie od pedofila gurala !!! WTF ?! Rafatus to nieszkodliwy alkus najwieksza krzywde robi sam sobie za to gural krzywdzi innych ,ok widze ze rozmowa z tobą mija sie z celem

Kiedy ja sie naucze żeby nie odpisywać i nie wdawać sie w dyskusje z matołami szczegolnie takimi ktorzy uroili sabie że są kimś cholernie ważnym a pieprzą bzdury na wykopie i rozwoża żarcie po mieście