Wpis z mikrobloga

@Centuri0n: Twórcy niestety przez lata nie skupiali się na rzeczach priorytetowych. Cykl intensywnej pracy w teamie developerskim Hotsa wyglą tak, że najpierw coś #!$%@?ą mocno, później jest fala oburzenia na forum i reddicie po czym stwierdzają, że po tych 3 latach jednak da się zrobić coś więcej w danym temacie.

Wciąż uważam, że ta gra ma cholerny potencjał którego twórcy nie potrafią wyciągnąć.

Jednym z większych problemów ostatnio poruszanych jest praktycznie
@Centuri0n: @Werdandi: ja podejrzewam, że oni po prostu chcieli przejąć mobowy rynek a że się nie udało to zostawili takiego potworka, w którego ktoś tam gra.
Pamiętam było kilku streamerów z PL, którzy robili drużyny i chcieli zawojować pro scenę a jak teraz się ich spytasz o HOTS to mówią, że szkoda strzępić ryja.
@Centuri0n: Po prawie 10 000 rozegranych gier w HOTSa mogę powiedzieć tylko tyle, że w sumie gra nie jest "aż tak" zła. Nie jestem jakimś prosem, po prostu wiem co robić i... widzę, że HOTS miał wielki potencjał, który został zmarnowany na jakieś gówna, które niczego nie wprowadzały. Przykładowe wprowadzanie jakichś #!$%@? eventów na parę tygodni, kompletnie z dupy, dodawanie skórek, które niby do eventu pasowały, ale tylko do tego jednego,
@ Seif @Werdandi: @NoKappaSoldier73: Problem w tej grze leży po stronie samej społeczności jest kilka powodów takiego stanu rzeczy.

Hots to nie jest typowa moba, bierze z niej tylko podstawowe zasady ale Blizzard dorzucił jeszcze swoją idylliczną wizję świata gdzie 5 randomowych osób dogaduje się ze sobą świetnie-no chyba k..a nie.
Dota i Lol utrzymują konwencję: co ugrasz to twoje, lvlujesz swojego bohatera i wyposażasz swojego bohatera i jak coś
@Centuri0n: moba tak łatwa i nudna, że normalny człowiek odpuszcza ją sobie po tygodniu. Pamiętam ten hype jak blizzard miał wypuścić hotsa, to całe gadanie o zdeklasowaniu lola i doty, a teraz ich wspaniała moba ma mniej wyświetleń na twitchu niż taki runescape xD
I na koniec mistrzostwo mapy z klątwą, kiedy przejmiesz wieżę przeciwnika na linii a ktoś pinguje żeby wziąć obóz najemników kamikaze na tej samej linii to już #!$%@? wiesz, że jest amebą ale #!$%@? ping poszedł drużyna poszła robić obóz a my? tracimy w tym czasie środkową wieżę...


@Centuri0n: Chyba masz na myśli Wieże zagłady i saperów?
@Segor: wiem co robią ale tak jak pisałem nie w sytuacji gdy w tym samym czasie robią nam wieże na innej linii. Zazwyczaj przeskakuje się do obrony a najlepszy w drużynie camper robi obozy albo stara się sam. No i linia musi byc pusta zeby saperzy nie zatrzymywali sie na mobkach zazwyczaj robi się im szybkie czyszczenie zeby spokojnie dobiegli.