Wpis z mikrobloga

Zapomniałem, że Mirki nie spały bo są w szoku po kolejnym dumpiku #btc #bitcoin xD No cóż ja spałem bardzo dobrze. Tylko z rana zerknąłem na swoje #masternode już #ultranatum oraz #care i nie przejmuję się spadkami na BTC bo cały czas te masternode przynoszą spore zyski xD które codziennie wymieniam na BTC ( co ciekawe - w PLN wychodzi mimo spadków ciągle to samo )

Przestrzegam jednak przed tą listą od góry: https://masternodes.online/?convert=PLN sortowane wg ROI - czyli przedział ROI od 4000 do 37000 i jednocześnie wolumen jest niższy niż 100k USD na dobę Bo po pierwsze takie ROI mają tylko te masternode które weszły dzień dwa dni temu - po drugie one spadają jak cegła np z 10 USD do 0.005 USD dosłownie w tydzień. Za masternode zabierajcie się dopiero wtedy gdy dane masternode istnieje conajmniej te 20-30 dni. bo wtedy jest po dumpie po presale. Tak swoją drogą zastanawiam się co za idioci kupują masternode w presale (ʘʘ)

Gdyby chciał ktoś mojej pomocy - to pomogłem już 6ciu Mirkom tutaj - i od razu mówię bo takie pytania dostaję, ja nie udzielam informacji czy to się opłaca czy kupić ultra czy care czy inny spośród kilkuset masternode na tej liście. To Ty wybierasz i Ty przychodzisz do mnie i mówisz które masternode mam pomóc Tobie postawić.

Łączny czas ustawienia w zależności od masternode od 15 minut do godziny.

I uwaga - nie ustawiam HTRC - NIE bo poprostu to jedyne masternode którego nie potrafię postawić. Po za tym HTRC jest bardzo dużym scamem dev specjalnie ustawił co małą ilość bloków zmianę wymaganych do MN monet było 1000, potem 5000 i po kilku dniach ( chyba dziś lub jutro ) będzie to 20000 monet. Także scam tylko by wycyckać małych. Niestety znam ludzi, moich przyjaciół nie powiem skąd ale związani z krypto - którzy się wmanewrowali przy bardzo wysokiej cenie HTRC w ten masternode. Ale ich to akurat stać na straty bo obracają sporą gotówką xD

Chcesz bym pomógł założyć Tobie dowolny masternode i skonfigurować VPS? Tutaj szczegóły:

https://twitter.com/amelcio

#kryptowaluty
  • Odpowiedz