Wpis z mikrobloga

Mjuzikli to zabawka dla 9 latek które nagrywają swoją morde do muzyki machając rękoma w dziwny sposób()#!$%@?ł bym raz mnie nagrały jak siedziałem na przystanku (byłem w tle) #!$%@?
  • Odpowiedz
@pejczi snapchat jest o tyle fajny że jeśli wyślesz komuś zdjęcie #!$%@? to wiesz czy zescreenował czy nie( ͡º ͜ʖ͡º) no chyba że zwyzywa Cię od pedofili i że masz #!$%@?ć z obserwujących konto my_kids( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@KaNoSki może nie pedał ale
+muzykq #!$%@?
+#!$%@? kontekst
+#!$%@? ruchy
+#!$%@? apka
+#!$%@?śc #!$%@?ści
+wspominałem o #!$%@?ści?
Nie należy wyzywać chłopaka z grzywką od pedałów sam to przeżywam na codzień()
  • Odpowiedz
@Mmmm91: Nie mam pojęcia, nigdy nie miałem telefonu Apple. Powinna działać subskypcja Youtube Red (usuwa reklamy i pozwala na odtwarzanie w tle), ale tego nie ma dla Polski. Na pewno są przeglądarki które pozwalają na odtwarzanie w tle w wersji przeglądarkowej https://www.macworld.co.uk/how-to/iphone/how-play-youtube-audio-in-background-on-iphone-or-ipad-3509461/. Z reklamami chyba jest lipa, są jakieś appki które na to pozwalają, ale nie mają najlepszej opinii i są ściągane z appstore`a.
  • Odpowiedz
1. wykop
2. OP wrzuca screena z jakąś apką musical.ly
3. tysiąc pytań o to co to jest
4. nikt nie wie ale każdy doskonale wie, że #!$%@? xd
5. ???
6. profit
  • Odpowiedz
@shocco: Jak Youtube to tylko przez Firefoksa z uBlock Originem. Nie ma żadnych reklam. Polecam -- o ile nie jesteś strasznie przywiązany do samej apki. Sam nie korzystam z apki Youtubowej, bo potem ciągle dostaję sugestie, których nie chcę i czuję się śledzony/profilowany po każdym filmiku.
  • Odpowiedz
Człowiek sobie na spokojnie chce posłuchać muzyki na YouTubie, to #!$%@?ą ci pedauka-lovelasa i w najgorszym przypadku nie możesz nawet skipnąć
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Znajomy miał problem bo niewiadomo do końca w jaki sposób pobieralo to z jego konta łącznie ponad tysiąca. Podejrzenia były ma dzieciaka ale cóż ...
  • Odpowiedz