Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? to niezrozumienie, kompletny brak wspólczucia, oskarzycielstwo i agresja psychiczna w wykonaniu niektorych #rozowepaski to jest dramat, prawdziwy dramat tej ziemi. Pije oczywiscie do dzisiejszego mirkowyznania o divingu i blyskawicznej opresji ze strony pink-team @kwasnydeszcz @nvmm @pierogu @savanna . Drogie dziewczynki. Nie macie bladozielonego pojecia o tym, jak to jest urodzic sie nieatrakcyjnym niebieskim. Wyobrazcie sobie swiat, w ktorym:

- absolutnie nikt nigdy was nie zaprosil na kawe/spacer/randke
- bezinteresowna pomoc od drugiego czlowieka to wielka rzadkosc
- nigdy nie dostaliscie zadnego sygnalu od plci przeciwnej, ze podobacie sie
- nie macie wsparcia ze strony kolegow, kolezanek
- nikt was nie zaprasza na imprezy
- musicie ciagle zmagac sie z lekcewazeniem, obojetnoscia, w dupie mieniem, niekiedy nawet wysmiewaniem
- absolutny brak atencji gdziekolwiek, zadnego zagadywania na imprezach, zadnego proszenia do tanca, zadnych rozmow na fb, zadnych plusikow na wykopie, nic z tych rzeczy
- odczuwacie czeste uczucie, ze jestescie absolutnie niepotrzebni
- i do tego jesli tylko sporobujesz sie poskarzyc komukolwiek, to zaraz zostajesz osaczony i oskarzony o zbyt male staranie sie, nie mienie "tego czegos", bycie creepem, czy inne malo sprecyzowane argumenty

i jak..? fajnie? Dalej uwazacie, ze mimo wszystko trzeba sie szarpac z rzeczywistoscia i probowac robic za pajaca do rozowych paskow, ktore w wiekszosci przypadkow po prostu maja cie gdzies w kontekscie romantycznym? 80% facetów jest uwazana przez kobiety za nieatrakcyjnych fizycznie. Wystarczy spojrzec na badania naukowe, poczytac troche o psychologii ewolucyjnej albo nawet wypowiedzi kobiet(ktos niedawno wklejal tu taki baitowy temat na jakims babskim forum). Ja pisze to wszystko tylko posrednio ze swojej perspektywy, bo nie jest ze mna tak tragicznie, ale zdaje sobie sprawe jak czasem sprawy wygladaja. Skoro mnie, gruboskórnego samca stac na odrobine wspólczucia to dlaczego nie was, kobiet, uznawanych za wspaniale, dobre i mile istoty? Tu nawet nie chodzi o to cale chodzenie czy niechodzenie na dziwki. Tu chodzi o próbe bycia czlowiekiem dla drugiego.

Ja wiem, ze wasz gadzi mózg podpowiada wam pogarde dla slabego, brzydkiego i malego samczyka, ale spróbujcie chociaz na ostatniej ostoi przegrywów okazac troche wyrozumialosci.

I nie chce tutaj tez za bardzo generalizowac, bo na szczescie zauwazylem tam 1-2 wypowiedzi rozowych w miare zbalansowanym kontekscie, ale to wciaz kropla w morzu.
#tfwnogf #logikarozowychpaskow
#przegryw
  • 136
@integrator123: Dzięki za tą wypowiedź, jest trafiona w punkt. Niestety wątpię, że kobiety, które dostają kupę uwagi (nawet jeśli nie w realnym życiu, to niech spróbują napisać, że szukają kogoś do rozmowy tutaj, to dostaną od razu 50 wiadomości XD), są w stanie zrozumieć sytuację kogoś, kto jedyne, z czym się spotkał w życiu, to odrzucenie. Wiem, że ChadWawa ma trochę inne podejście, niż przegryw (bo on nie szuka sobie kogoś
@PomidorovaLova:

to ze 80% mezczyzn jest nieatrakcyjna dla kobiet to jakas sciema wymyslona na potrzeby tlumaczenia sobie dlaczego kobiety was nie chca

Potwierdzone badaniami naukowymi, jest to obiektywny fakt.
Źródło którego nie zrozumiesz(czysta nauka): http://jonathanstray.com/papers/Langlois.pdf
Źródło które zrozumiesz(prosty obrazek z badań): https://pics.me.me/6-least-attractive-27-least-attractive-how-men-rate-women-9684934.png

nie ma w prawdziwym zyciu czegos takiego jak betacuck, chad, gigachad czy normik. Kazdy czlowiek jest normalny

Poniekąd prawda, aczkolwiek mają one zastosowanie praktyczne. Tak samo jak na człowieka
80% facetów jest uwazana przez kobiety za nieatrakcyjnych fizycznie


@integrator123: no zajebiste dane. dajesz jakieś badania na potwierdzenie tego XD

Ja wiem, ze wasz gadzi mózg podpowiada wam pogarde dla slabego, brzydkiego i malego samczyka, ale spróbujcie chociaz na ostatniej ostoi przegrywów okazac troche wyrozumialosci


dopowiadasz sobie rzeczy, które nie miały miejsca. nikt OPa nie obrażał. też generalnie nikt nie gardzi przegrywami jako osobami, ludzie gardzą ich podejściem i #!$%@? zachowaniami.