Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dodaję z anonimowych gdyż jest to dla mnie spory problem i nie chcę pisać z głównego konta.
Otóż mam 21 lat #niebieskiepaski i takie coś na głowie czyli puste miejsce w których powinny być włosy a nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co z tym zrobić i czego może być to problem? Jak wysuszę włosy i je ułożę na zaczes w bok to jako tako nie widać ale jak wiatr podwieje to widać. Długość włosa na 8cm.
Dodatkowo z lewej strony mam podobne braki włosów, z prawej strony jest OK bo normalnie są włosy i ładnie to wygląda.
Prosze o pomoc ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak wiem dermatolog ale nie wytrzyme z czekaniem czego to może być problem bo wizyta dopiero w połowie czerwca.
Na dole to strona oczów a u góry to strona od pleców.
#fryzjer #wlosy #fryzura #dermatologia #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dodaję z anonimowych gdyż jest to d...

źródło: comment_oUWGm8cxig3nLpzLCW7jXHowXMM27zQm.jpg

Pobierz
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam podobnie, tyle że włosy postanowiły zrobić dziwny przesiew w postaci takiego pasa na środku głowy. Byłem u 2 dermatologów, przepisywali mi jakieś płyny po których dostawałem uczulenia i swędzenia na całym ciele. Na początku mnie to smuciło, bo zawsze miałem bujne włosy. Ale teraz pogodziłem się i ścinam na krótko (~9mm). Im dłuższe włosy tym wygląda to wieśniacko, więc gol na zero albo rób mega krótkiego jeżyka.
@AnonimoweMirkoWyznania: pójdź do dermatologa albo trychologa
Ale jeśli nie jest to nic dziedzicznego, i wyszło to niedawno (powiedzmy do roku wstecz) to powiedzą Ci to samo, że to wynik stresu, możliwe łysienie plackowate
Dobrze jest używać naturalnych szamponów, ja dodatkowo kupiłam jakiś olejek eteryczny, który oczyszczał skórę głowy i pozwolił włosom ponownie na spokojnie rosnąć i po trzech miesiącach mam takie włoski na 4 cm, a rosły od zera

Jednak.. jeśli
OP: @hora_curka: nie chcę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zielonestopylucyfera: no właśni idę ale długie terminy są niestety
@push3k-pro: nawet jeśli miałbym kasę na przeszczep to nie zrobiłbym bo boję się skutków obocznych i strasznie głowa wygląda jak się to koi, masa strupów
@Arkil: Myję włosy codziennie rano i wieczorem, szamponem bez SLS, naturalnym (Petal Fresh Aloe & Citrus)
@maricon_: Ok, zobaczymy co
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie, za lat młodzieńczych miałem włosy po dupę. Spójrz na profilowe, łysy od paru lat. Nie rozumiem czym się przejmujesz. Jedni mają szopę jak stodoła na głowie, inni nie. Im szybciej to zaakceptujesz tym lepiej dla Ciebie. Nie wydasz w błoto pieniędzy na jakieś super kosmetyki, po których i tak efektu nie uzyskasz.
@AnonimoweMirkoWyznania doradzam jako fryzjer: trycholog i przebadane dokładnie organizmu. Dermatolog Ci nie pomoże. Seboradin i Loxon działają przez chwilę A potem wypadają włosy w większej ilości. Odradzam przeszczepy włosów. Często się nie przyjmują. Zbilansowana dieta, witaminy i włosy wrócą. Ważne są tutaj geny i poziom testosteronu. Wygląda mi to na łysienie androgenowe. Wlosy na zdjęciu są mokre czy tłuste?