Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy. Mam do sprzedania, a właściwie mój brat, wczasy w Grecji. Problem polega na tym ze czasu jest bardzo mało, bo tylko dzisiejsza noc i poranek. Brat musi zrezygnować bo jego dziecko ma nieważny dowód. Wszystkio legitnie przekażę w #warszawa
Opłacone są :2 osoby dorosłe + dwójka dzieci
opis:
Hotel Blue Lagoon Resort KOS zakwaterowanie w części Garden. Hotel 5 gwiazdek. All inclusive. Biuro podróży Itaka. Dużo basenów Aquapark SPA i wiele innych atrakcji. Cena za całość jaka mnie interesuje to 2000 zł. (5,3k before) Proszę o kontakt osoby zainteresowane do 9:00 rano 29 maj. Wylot z Warszawy 29 maj 15:20.
Wiem, ze czasu jest mało, ale próbować warto. Trzymam za was kciuki!
Dorzucam kilka tagów..
#wakacje #grecja #sprzedam nie bijcie za #cebuladeals bo cena ultraatrakcyjna #promocja #grecja
  • 74
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrKudlaty: na Facebooku widziałem grupę gdzie sprzedają takie wycieczki. Z dwójką dzieci nikt teraz się nie ogarnie ale przecież może lecieć dwójka dorosłych tylko
  • Odpowiedz
@MrKudlaty Mogli iść do urzędu i spróbować wyrobić na miejscu i od razu paszport tymczasowy, czeka się dosłownie ze dwie godzinki. Trzeba napisać wniosek do kierownika i jeśli ten się zgodzi (a nie zawsze się zgadzają, tylko w uzasadnionych przypadkach np. leczenie w innym kraju - na wniosek pediatry) to po dwóch godzinach mają paszport ważny na parę dni.
  • Odpowiedz
@MrKudlaty: To tak dla śmiechu: dorabiałem kiedyś jako pilot wycieczek. Jechałem odwozić bydło do Chorwacji (inaczej studentów niestety nazwać nie można) Kibel zapchany po godzinie od wyjazdu, jakiś koleś z tyłu oczywiście śpi cały zarzygany, w piętrowym autokarze muzyka z 3 głośników naraz (w tym jednego z 6calową membraną, jak #!$%@? ghettoblaster) Nie wiedziałem że w ogóle takie robią. Pytam na początku czy wszyscy mają dowody. Jeden karczek lvl 20, 50cm
  • Odpowiedz