Wpis z mikrobloga

Właśnie przejrzałem pierwszą stronę "gorących" z 6h. Prawie cała strona beka z katoli i ani jednego krytycznego wpisu o ateistach. Nie rozumiem co wam do tego że ktoś rano wstaje i idzie sobie na procesje, wiem że teraz na wykopie moda na bycie ateistą ale odczepcie się i dalej siedźcie w swoich piwnicach. A porównywanie katolików do muzułmanów to już w ogóle bez komentarza.
#religia #katolicyzm #bozecialo #bekazkatoli #bekazateistow #takaprawda #niepopularnaopinia
  • 23
@Janusz_Hazardu: Ohui, czyżbyście stracili monopol w przestrzeni publicznej? Jakie to przykre xD

ale odczepcie się


Nie xD

i dalej siedźcie w swoich piwnicach


Widzę brakło argumentów, ale hej, sam masz tu konto xD

A porównywanie katolików do muzułmanów to już w ogóle bez komentarza.


A skomentuję: Wy się od nich różnicie tym, że nie traktujecie swojej religii tak poważnie jak kiedyś.
@alive_cadaver

Ohui, czyżbyście stracili monopol w przestrzeni publicznej? Jakie to przykre xD


Przykry to jest fakt że ludzie krzyczący o tolerancji wykazują jej brak dla katolików

ale odczepcie się

Nie xD


No brawo ale się popisałeś nie to co ci katole jęczący nad skrzyżowanymi patykami

i dalej siedźcie w swoich piwnicach

Widzę brakło argumentów, ale hej, sam masz tu konto xD


Boli to że istnieją osoby o innych poglądach?
Swoją drogą ciekawe
@Wstaw_tu_login:

1. Ale to prawda xD
2. https://www.wykop.pl/wpis/32343505/nie-zabronie-ci-pojsc-na-procesje-ale-zawsze-przy-/
3. To was boli istnienie wielu grup, jak ateusze, lgbt, czy dawniej protestanci
4. Mój argument: patrz pkt. 2
5. Nie dziw się po waszym festiwalu #!$%@?, niektórzy ateiści widzą katolików tak, a nie inaczej
6. No nie trzeba. Co nie zmienia faktu, że wy nie traktujecie swojej religii już tak poważnie, jak kiedyś.
@PrinsFrans ale co ma mi pasować ze ktoś weźmie wolne gdy prawdopodobnie nie jest wierzący? byłoby to tak samo uciążliwe jakbym poszedł na kebsa a ten zamknięty bo turek ma swoje religijne święto.
Utrudnienie i tyle.
@Majki992: nie należy mieć #!$%@? na złe zachowania. Wiadomo, że tak jest wygodniej, ale bierność jest zła. Sami katolicy mówią, że ciemność to brak światła.
Wieć przydałoby się oświecenie...
@Janusz_Hazardu: ja tam mam gdzieś jakieś procesje, jak ktoś chce, to mi to nie przeszkadza ¯\_(ツ)_/¯ Mnie już nikt nie zmusza do uczestniczenia w nich. Ci, co bóldupią to pewnie ludzie z gimnazjum, którzy muszą pozbierać pieczątki bo ksiundz do bierzmowania nie dopuści XD

btw znam osoby, które potrafią jeździć po katolach za procesje, nabożeństwa, modlitwy i inne tradycje, ale już każda inna religia i jej obyczaje to piękna tradycja XD