Wpis z mikrobloga

Dla mnie ten pan jest chodzącym uosobieniem #wygryw i wszystkiego co z tym związane
-bogaty ojciec kierowca
-urodził się w Monako i mieszka tam do dziś
- typowo nordycki wygląd, blondyn (dla mnie akurat zajebiście ale to subiektywna kwestia)
- ścigał się w f1 i po zdobyciu mistrza stwierdzi,ł że to #!$%@? bo go stać żeby sobie już do końca życia nie odmawiać sobie niczego i pewnie jeszcze jego dzieci będą sobie z tego żyć
- kręci se jakieś vlogi na #youtube gdzie robi to na co ma ochotę
- z żoną podobno zna się od 18, czyli nie ma jakiegoś szlaufa co przyleciał za kasą, sławą itp.
- ustatkowany dzieci i te sprawy, prywatnie spełniona osoba
- garaż zajebistych sportowych aut, jakichś klasyków, własne jachty, zegarki #!$%@?, pewnie samolot też ma
- jakieś wille na całym świecie, chociaż ja bym mieszkajac w monako się już stamtąd nie ruszał xD, ale jego stać
Najlepsze jest to że na tych zdjęciach jest masa luksusu, (polecam jego #instagram ) a wszystko jest takie z klasą i smakiem, te ubrania, auta, no on sam i jego wygląd tak naturalnie pasują do tego wszystkiego - nie wygląda jak murzyn który dorwał się do kasy i szpanuje złotem i hajsem na zdjęciach bo musi pokazać że ma pengę, ale wygląda to komicznie, tylko ułożone jest wszystko na miejscu i nie ma przypadkowego elementu.
Żeby nie było, nie mówię tego przez zazdrość, ale po prostu spoko że tak komuś się udało w życiu w sumie w młodym wieku i zastanawiam się o czym taka osoba sobie myśli skoro ma chyba wszystko co potrzebne i jest spełniona chyba w większości aspektów życia
Ot tak mnie wzieło na wieczorne rozkimny xD i pewnie nikt o to nie da #!$%@? ale #!$%@? musiałem to komuś napisać xD

#f1 #przemysleniazdupy #rozkminy #bogactwo
Pobierz
źródło: comment_iZRVtu9dYMhfVK4BwmQuPDj716XuGzkh.jpg
  • 20
@Marky_Mark:

-bogaty ojciec kierowca

- z żoną podobno zna się od 18, czyli nie ma jakiegoś szlaufa co przyleciał za kasą, sławą itp.


Jak znamy życie, zapewne jedno z drugim nie miało nigdy niczego wspólnego. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

No i w Formule BMW startował już w wieku 17 lat, a rok później w Formule 3 w drużynie swojego ojca Team Rosberg GmbH.

Pobierz
źródło: comment_pU9FQg2mY8cNQZVPVxKcjdPQh34QbGFr.jpg
Pokonał Hamiltona, który co prawda miał przygody w tamtym sezonie no ale jednak. Dla wielu Nico jest nijakim mistrzem ale zdobył to o co walczył całe życie, osiągnął cel i odszedł zająć się innymi sprawami. Nigdy nie należał do grona moich ulubionych kierowców, nie był też najlepszym, ale to jak wiele wysiłku włożył i odniósł sukces, następnie odszedł z klasą zasługuje na szacunek.