Wpis z mikrobloga

Rzucam palenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Drugi raz w życiu rzucam palenie. Palę jakieś + / - 12 lat... 1.5 roku temu rzuciłem na trzy miesiące ale wróciłem do palenia nie wiem po co.

Rzucam z tabletkami #tabex... Dzisiaj czwarty dzień kuracji i zupełnie nie chce mi się palić jednak jeszcze palę sobie bo jutro definytywnie odstawiam papierosy. Wiem że nie będzie mi się chciało palić ale jednak lubię palić i wiem że będzie mi tego gówna brakowało.

Dajcie kilka plusów na zachęte. Piszę tego posta żeby się bardziej zmotywować xD

#sernikrzucapalenie #desmoxan #papierosy #rzucaniepalenia #rzucampalenie
  • 28
@lubie-sernik:
Nie palę 9 miesięcy. Nadal się czasem chce i brakuje tego. Ale warto wtedy pomyśleć co daje rzucenie i o negatywnych aspektach palenia. Po jakimś czasie ochota przestaje nachodzić. Wiem, bo już rzuciłem kiedyś na 10 lat.
@lubie-sernik: tez podchodziłam kilka razy. Teraz nie pale 1,5 miesiąca, nie ciągnie mnie. Tzn może inaczej: są dni ze palić mi się okropnie ale nie tęsknie za smakiem bo go znielubiłam tylko za sama czynnością.
Dasz radę, trzymam kciuki! I pamiętaj ze nawet jak za jakiś czas zdarzy Ci się zapalić tego jednego to nie wracaj, tylko powiedz sobie ze to chwila słabości i każdy ma do niej prawo.
@lubie-sernik: Serniczku mój kochany, NIE PAL #!$%@?. Dzisiaj mi wybija 22 dni jak ja rzuciłem (z desmoxanem, to to samo). To gówno jest tak trudno rzucić bo w głowie masz "ee jeszcze jeden, smaczny jest, jeszcze mam czas". Dupa. Albo rzucasz teraz, bo chcesz rzucić, i się męczysz 3-5 dni, albo nic z tego nie wyjdzie bo miałeś 3 dni żeby sobie popalać w czasie brania tabsów. Więc albo nie palisz
p.....a - @lubie-sernik: Serniczku mój kochany, NIE PAL #!$%@?. Dzisiaj mi wybija 22 ...

źródło: comment_BhuxMe9CEgmBCMtxoG39LaBH8OjgnDZn.jpg

Pobierz