Wpis z mikrobloga

@maras_sc2
Wygrany community pool na hadaxa i rezygnacja z listingu z powodu zmiany zasad przez giełdę(hajs w ht zamiast prl) + ceo którego nie mogą zabrać od klawiatury
@maras_sc2: miał być listing na hadax któ¶y perła wygrałą w głosowaniu, ale gielda po fakcie zmienila zasady i team musialby sprzedac w cholere tokenow zeby zaplacic entry fee zbijajac przy tym cene. Początkowo umowa była taka ze płacą we własnej walucie. Zadecydowali ze olewają HADAX i to pierwszy powod dla ktorego cena spada. Drugim powodem jest opoźniony mainnet który co prawda wyszedl zaledwie jeden dzien po terminie, ale nie spelnia narazie
@komentarz_pozytywny: Jest to jeden z pierwszych działających projektów. Jeszcze w wersji testowej. Ostryga i muszelki mają mieć kilka różnych zastosowań. Nie tylko chmura z danymi. Jeszcze dużo pracy przed nimi. Zobacz na listę coinmarketcap, gdzie jest tyle shitów i ludzie w to wrzucają pieniądze. Projekty te w większości zginą śmiercią naturalną, a taki Oyster zostanie. A to, że zespól nie dał się zaszantażować, to tylko o nich dobrze świadczy.
Zobacz na listę coinmarketcap, gdzie jest tyle shitów i ludzie w to wrzucają pieniądze. Projekty te w większości zginą śmiercią naturalną, a taki Oyster zostanie.


@shinya56: Najlepsze jest to, ze o kazdym projekcie jego fanatycy tak mowia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Harmonijka: Jak już wyżej wyjaśnili, hadax poleciał w kulki. Team musiałby sprzedać 4mln tokenów...

Nie jestem fanatykiem oystera, w wielu coinach coś mam, ale patrząc na oystera to jako nieliczni mają coś do pokazania - działający produkt. Każdy może sprawdzić upload plików. Wydaje mi się, że marketing im leży. Gdyby mieli marketingowców jak lisk czy trx czy xvg, byłoby zupełnie inaczej.
@shinya56: no ok projekt jest realny i dziala ale co z tego? Jak marketing lezy to wszyscy maja w #!$%@? ten projekt. Zobacz nawet Solgaz marketingiem potrafi sprzedawac swoje scierwo ktore jest drogie i gorsze od pierwszej lepszej plyty grzewczej. Takim podejsciem „projekt dziala” niedlugo bedziemy dobijax do $0.1