Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ottis

ottis

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14565
  • Znaleziska 5973
  • Mikroblog 8592
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 72
Knoblauch
Knoblauch
przedwczoraj, 17:44:21
  • 28
#raportzpanstwasrodka
Tak wygląda szczęsliwy człowiek, zero potrzeb zero testosteronu nie musi z nikim walczyc bo nie ma o co. Ma hajsy ma jedzenie i p--o.
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Tak wygląda szczęsliwy człowiek, zero potrzeb zero...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis przedwczoraj, 18:12:43 via Wykop
  • 8
@Knoblauch: Nie pracuje nic nie robi a jakoś żyje.
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
13.06.2026, 19:50:08
  • 4
#raportzpanstwasrodka
Dla zainteresowanych 'ORYGINALNY' przebieg ambulansu dr Lucjana.
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Dla zainteresowanych 'ORYGINALNY' przebieg ambul...

źródło: IMG_6741

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 13.06.2026, 19:56:26 via Wykop
  • 9
@JJtriple777: 150k przez 30 lat no widać poprzeni właściciel tylko na podjeździe jezdzil.
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
13.06.2026, 11:49:50
  • 21
#raportzpanstwasrodka Master Bathroom
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka Master Bathroom

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 13.06.2026, 19:25:59 via Wykop
  • 0
@imtiredboss: Jak będzie wchodził bokiem to się zmieści.
  • Odpowiedz
_paracetamol
_paracetamol
13.06.2026, 19:19:39
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 13.06.2026, 19:20:56 via Wykop
  • 0
@_paracetamol: ruszam
  • Odpowiedz
misiaczkiewicz
misiaczkiewicz
13.06.2026, 06:03:46
  • 29
Wiewiórki i bobry dzień dobry dzień dobry.
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
misiaczkiewicz - Wiewiórki i bobry dzień dobry dzień dobry. 
#raportzpanstwasrodka #p...

źródło: image_picker_673A9710-92EA-4E15-8C43-A3EEAFB1213E-63349-000005F57388C7B0

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 13.06.2026, 07:01:05 via Wykop
  • 16
@misiaczkiewicz: Dzień dobry. Właśnie wzialem prysznic i jadę odwieźć Junku do szkoły. Przepraszam za mój glos. To chyba od klimatyzacji. (której nie mam)
  • Odpowiedz
Dzikamery
Dzikamery
13.06.2026, 06:47:51
  • 2
#raportzpanstwasrodka
On z tą Asia jest czy nie? Bo gotuje jeździ ciągle o niej pierdzieli a ona przecież nawet z nim nie mieszka już chyba- czy coś się zmieniło?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 13.06.2026, 06:58:50 via Wykop
  • 11
@Dzikamery: Nie jest bo każda kobieta w tym dwie Kmerki co nie stało sie nigdy w historii świata (zeby Kmerka rzuciła bialasa) zostawila go bo jest śmierdzącym, brudnym zapuszczony alkoholikiem a przede wszystkim leniem który żadnej pracy sie nie podejmie.

Klapek bedzie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa za udokumentowane dwa związki z Kmerkami które zakończyły sie rozstaniem. Nigdy to sie jeszcze nie wydarzyło.
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
12.06.2026, 20:01:28
  • 15
W dniu IPO niecałe +20%, słabiej niż przeciętne IPO, na które jest naganiana ulica. A od poniedziałku z górki na pazurki.

#gielda #spacex #spcx
ossprime - W dniu IPO niecałe +20%, słabiej niż przeciętne IPO, na które jest nagania...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 20.49.15

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 12.06.2026, 20:05:48 via Wykop
  • 1
@breakdown1: $45- $60 do końca roku.
  • Odpowiedz
ottis
ottis 12.06.2026, 19:25:55
  • 53
Kupowałem SpaceX po 641 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 690 tys zł... Jestem na ten moment ponad 500 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi z X. Szczególnie zależy mi na osobach które kupowały 12 czerwca i 15 czerwca 2026 tak jak ja. Chce złożyć pozew zbiorowy i dojechać s-------a. Piszcie na pw. Nie daruje mu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaq22
zaq22
zaq22
12.06.2026, 19:31:22 via Wykop
  • 13
@ottis:

Pomijając trolling to akcje są po 163 usd czyli 590 zl.
To bylaby strata < 10%
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
12.06.2026, 19:57:09 via Wypiek
  • 12
@ottis a gdzie witam?
  • Odpowiedz
gonzo91
gonzo91
12.06.2026, 16:00:21
  • 1
#gielda #spacex
Prajs target 80$ i się zastanowię czy pakować do wora.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
ottis
ottis 12.06.2026, 19:13:53 via Wykop
  • 0
@gonzo91: Połowa tego. $40 moze ale najlepiej bedzie kupowac po $25
  • Odpowiedz
ottis
ottis 12.06.2026, 19:12:46
  • 8
Kupujcie spejseks bo taniej juz nie bedzie. Do końca roku spokojnie $1200 za akcję.
#spacex #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moxito
Moxito
Moxito
12.06.2026, 19:14:09 via Wykop
  • 31
@ottis: chyba dolarów zimbabweńskich
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
12.06.2026, 16:27:24
  • 66
Grubemu nawet się nie chce bawić w pozory. Powoli ubiera ulicę w przedziale 155-165$. Od poniedziałku kibel w dół. Możecie zrobić screeny.

#gielda #spacex
ossprime - Grubemu nawet się nie chce bawić w pozory. Powoli ubiera ulicę w przedzial...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 18.27.14

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 12.06.2026, 19:11:06 via Wykop
  • 1
@ossprime: W ciagu 2 tygodni bedzie poniżej $100
  • Odpowiedz

1

Indyjski Program Kosmiczny.

Indyjski Program Kosmiczny.

India can into space.

ottis
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 19:48:59
  • 0
  • #
    heheszki
  • #
    indie
  • #
    iss
  • #
    lotnictwo
  • #
    nasa
  • #
    ai
Marecki85
Marecki85
08.06.2026, 07:58:27
  • 30
#raportzpanstwasrodka Zdjęcie bez kontekstu
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka Zdjęcie bez kontekstu

źródło: Red Guitar Lysyn, Lysyn

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 08.06.2026, 08:20:15 via Wykop
  • 12
@Marecki85: Red gitar lysyn LYSYN!!!
  • Odpowiedz
Knoblauch
Knoblauch
07.06.2026, 10:03:11
  • 17
#raportzpanstwasrodka
Konsultacje ucieczka do raju
Knoblauch - #raportzpanstwasrodka 
Konsultacje ucieczka do raju

źródło: 1000098087

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 07.06.2026, 10:15:28 via Wykop
  • 15
@Knoblauch: Hit. Golodupiec i bezdomny wloczega daje porady biznesowo prawne.
  • Odpowiedz
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
06.06.2026, 16:44:34
  • 26
#raportzpanstwasrodka o Ciocia Ania juz na Islandii pracuje :) Waldi wlasnie mowil... takze skonczylo sie love story :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 06.06.2026, 17:07:35 via Wykop
  • 9
@oesucotusieodwala: Stare urwisko.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
06.06.2026, 10:58:43
  • 32
Gapa dzisiaj na gniocie kilka razy składał gratulacje tej tenisistce Mai Chwalińskiej.
Na bank jej się przydadzą te gratulacje od takiego luja.
#raportzpanstwasrodka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 06.06.2026, 11:03:44 via Wykop
  • 22
@dizel81: No co garderobę ma taką, ze niedługo bedzie zakładał Gentleman's Club jak Pajak. Tylko wpisowe bedzie 8 a bardziej 10k dolarów.
  • Odpowiedz
NAZWATYMCZASOWA
NAZWATYMCZASOWA
06.06.2026, 00:44:43
  • 0
Aktualizacja top 5 kanałów Uniwersum.

1. Włuczykij w Azji
2. Raport z Akcji
3. Po pas w pieprz. Kambodżańska odyseja.
4. Ranczo Prezesa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 06.06.2026, 11:01:01 via Wykop
  • 1
@NAZWATYMCZASOWA: Pod nowym niebem to do spłukana w kiblu. Jak można ich dawać do jakiejkolwiek klasyfikacji? Skompromitowali sie i juz nikt tam nie zajrzy nawet z ciekawości. Kłamcy i krętacze.
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
05.06.2026, 16:34:56
  • 59
Nachlaj nagrał film w obronie Piotra Pająka i trzeba przyznać jedno: dawno nie było tak eleganckiego seansu pt. „ja też kiedyś byłem większy, ale on pracował, a ja zostałem przy basenie, psach i wspomnieniach”.

Cała konstrukcja jest piękna. Najpierw obowiązkowe podkreślenie, że kiedyś Pająk był mniejszy. Technicznie mniejszy. Subskrypcyjnie mniejszy. Ale już „na wzrostowym”. Czyli klasyczne: ja go znałem, zanim to było modne. Tylko potem nastąpił drobny szczegół fabularny - Pająk pojechał dalej,
zdrajczyciel - Nachlaj nagrał film w obronie Piotra Pająka i trzeba przyznać jedno: d...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-5 o 18.34.34

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 05.06.2026, 16:54:49 via Wykop
  • 13
@zdrajczyciel: Broni scammera patusa. Szkoda oglądać. Myśli, że coś mu skapnie ze scamów jak bedzie stawał w jego obronie? Kupujcie nieruchomości od Pająka i od Miszy! 100% legit i zwrot 200% w 3 lata!
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
03.06.2026, 17:08:34
  • 8
Spuchlak kiszonkowy wrzucił kolejnego gniota dzisiaj:)
#raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 03.06.2026, 17:18:34 via Wykop
  • 9
@dizel81: Pijany nie wie co robi. Jutro nie będzie miał gniota. Znowu bedzie przepraszal jak jakiś niewolnik.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
03.06.2026, 07:22:37
  • 25
Piękny płacz Gapy odnośnie rezygnacji nowej pracownicy po jednym dniu:)
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Piękny płacz Gapy odnośnie rezygnacji nowej pracownicy po jednym dniu:)
#ra...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ottis
ottis 03.06.2026, 08:24:34 via Wykop
  • 8
@dizel81: Kłamie jak pies.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.10.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking