Wpis z mikrobloga

@konfidentSGH: przypominasz mi takiego rudego z mojego roku na studiach. Rudy miał pytania na kolokwium, kumplowi się pochwalił ten kumpal wypalił na cała salę "hura mamy pytania!" na to cała aula na rudego a ten mówi że " nie mogę wam wysłać pytań na kolosa bo jesteście przyszła konkurencją na rynku pracy" xDDDDDDDDDDDD
Co prawda odpałem po 3 semestrach ale podobno rudy miał #!$%@? do końca inżynierki xD
  • Odpowiedz
Zle się wyraziłem - powinno byc #!$%@?łem a nie #!$%@?łem.
I nie, nie donoszę na ludzi, którzy dzielą się info z późniejszymi rocznikami na temat tego co było na egzaminie. Powyższa sytuacja wygladała tak, że wykładowca miał przy sobie kolokwium na następne zajęcia, wyszedł na chwilę z sali a werka (specjalnie małą) wykradła jeden egzemplarz i wrzuciła na grupkę.
Oczywiście było co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lechu1777: na etacie mądrzy nie pracują? dowiedziałbyś się trochę o management consultingu i pokrewnych „dziedzinach”, to byś wiedział, że nie masz racji. 12-15 tys. brutto w MBB dla absolwenta lub i więcej, jeśli pracy podejmował się już w trakcie studiów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@konfidentSGH: na takiego cwaniaka zawsze znajdzie się większy cwaniak i Ciebie #!$%@? w pracy, że odwalasz takie akcje i ktoś zwolni, bo nie będzie chciał pracować z donosicielem. Także szykuj dyplom z 4,8 żeby pokazać, że przecież masz 4,8 więc Ci się praca należy.
  • Odpowiedz
@konfidentSGH: Wielki bohater, a nie jednak przegryw i totalne zero. Wywalili ze studiów i teraz chcesz sobie ego podbudować? ¯\_(ツ)_/¯ Jakbyś nie wiedział to prowadzący mają często gdzieś ściąganie, ale skąd ty to możesz wiedzieć jak siedzisz w piwnicy. Życzę trafienia na takiego samego idiotę w przyszłości.
  • Odpowiedz
Widze ze juz sie zebrali obroncy ucisnionych z post-sowiecka mentalnoscia.
Nie rozumiem tego poblazania na polskich uczelniach (znaczy rozumiem, bo liczy sie hajs, a nie jakosc), zamiast #!$%@? studentow jeden po drugim jak nalezy.
Smieciowi ucznie, smieciowi wykladowcy, smieciowe uczelnie, pozniej sie dziwic ze nikt na swiecie nie traktuje polskich dyplomow.
  • Odpowiedz
zamiast #!$%@? studentow jeden po drugim jak należy.


@loczyn: Bo wcale tego nie robią. ¯\_(ツ)_/¯ Często robią to np. za pomocą pytań spoza zakresu materiału, a potem wielkie zaskoczenie, bo studenci ściągają. Przypominam, że uwalony student = kasa z kursu poprawkowego.
  • Odpowiedz
@Karbon315: No nie robia. Takiego poblazania jak u nas to chyba nigdzie na swiecie nie ma.

No, a pytania spoza zakresu materialu - jakies przyklady?
Bo czuje w kosciach fake story albo naciaganie prawdy zeby wytlumaczyc swoje lenistwo.

Tak wiem, ze poprawka = kasa i ze u nas mozna to ruchac dowoli. Dlatego powinno byc jak w Szwajcarii - max 1 poprawka na rok z jednego przedmiotu - jak wiecej to
  • Odpowiedz
Dlatego powinno byc jak w Szwajcarii - max 1 poprawka na rok z jednego przedmiotu - jak wiecej to #!$%@? z uczelni, a jak #!$%@? ponownie to dostajesz bana n kilka lat na dany kierunek.


Wybacz, ale mentalność polskich pracowników uczelni nie jest na to gotowa. Większość nie powinna uczyć, a co dopiero oceniać.

No nie robia. Takiego poblazania jak u nas to chyba nigdzie na swiecie nie ma.


Zapraszam na PWr,
  • Odpowiedz
Karbon, ale ty, za przeproszeniem, ciemny na umyśle jesteś.
To co ty tu wypisujesz, to się w pale nie mieści. Generalnie, trochę niebardzo siedzę w piwnicy, bo pracuję po 14h dziennie + często w delegacji []
  • Odpowiedz
@konfidentSGH: ale wywołałeś ból dupy XD
Ja sam bardzo chętnie do nauki korzystałem z kolokwiów z poprzednich lat, ale nigdy sobie tego jakoś nie usprawiedliwiałem jak te #!$%@?. Byłem oszustem i tyle.
  • Odpowiedz