Wpis z mikrobloga

#tinder # podrywajzwykopem #przegryw pomużcie!!!!1!1! Tinder nie działa - wciąż widzę te same osoby, nie mam żadnych par (a od 2 dni przesuwam wszystko w prawo). Jestem jakieś 4/10 więc możliwe, że nic nie jest zepsute, no ale jednak wciąż widzę te same osoby więc chyba coś nie halo. Resetowalem aplikację, konto itd mial ktoś kiedyś taki problem?
  • 9
@JakePtts: to chyba nic nie daje, bo na kompie też był problem, to jest raczej coś z kontem. Mi pokazywało 4 dziewoje, po przeklikaniu ich i wylaczeniu aplikacji ponownie się pojawiały i tak ciągle tylko te 4, coś takiego masz?
  • 0
@Jan_Kovsky nienienie ale przesuwam powiedzmy 50-100 dziewczyn, wyłączam aplikację, włączam ponownie i wciąż sporą część z nich znowu mam do przesunięcia. Niezależnie czy prawo czy lewo dalem.
  • 0
@Jan_Kovsky u mnie niestety w kółko te same dziewczyny i to w liczbie pewnie 30-40 bo już tyle mniej więcej kojarzę xD próbowałem zmieniać zasięg czy wiek ale nic nie daje :(
@JakePtts na androidzie sie buguje czasem jak się z facebookiem łączy. Wtedy usunac trzeba, z facebooka tez usunąć(coś tam z dostępem) i tak robic az pyknie