Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam dylemat.

TLDR: kuzynka jest znaną blogerką i wali niezłe ściemy.

Moja kuzynka od kilku lat prowadzi bloga, vloga i insta, które rosną w siłę i ma już spore ekhem ekhem komuniti (jak to mówią) i jest już mocno znana w internetach. Kontent typowy lifestyle, tematy modowe, wakacyjne, podróże, jedzenie, etc. Wszystko piękne, słodkie, super fotki i pozowanie na ideał.

Triggeruje mnie to, ponieważ od kilku lat nasze stosunki #!$%@?ły się z dniem jej ślubu 3 lata temu. Ja i mój brat zostaliśmy zaproszeni na ślub bez drugich połówek - mimo, że były to długoletnie związki. Wytłumaczenie było takie, że zaproszone razem są tylko małżeństwa. Ok, przebolałam, może kasy nie mają. Bardzo się jednak zdziwiłam, kiedy na miejscu okazało się, że reszta kuzynostwa przyszła z dziewczynami/chłopakami. Różnica taka, że tamci mieli hajs i można było liczyć na większy prezent.

Druga sprawa, że moi rodzice mieszkają daleko i padła sugestia, żeby im nie fundować hotelu, tylko żeby spali u mnie XD Na wielkie WTF stanęło na tym, że ja, brat i rodzice dostaliśmy pokój. Dwuosobowy. Na cztery osoby. Z dwoma łóżkami. Z tatą, mamą i bratem.

Było mi przykro, bo myślałam, że wiele nas łączy i jesteśmy bliskimi osobami.

Rozumiecie więc, że nieco mnie #!$%@?ą piękne fotki ze ślubu i udawanie perfekcyjnej osoby z kupą hajsu. Do tego poradniki weddingowe i perfekcyjne wesele na blogu XD

I tu pytanie, czy zepsuć jej wizerunek, pokazując, że po tym pięknie oprawionym weselu "gorsza" część rodziny musiała gnieździć się w kiepskich przepełnionych pokojach, a dziadkowie spali w samochodzie?

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #blogerzy #nosaczsundajski #janusze
  • 197
Kuzynka potrafi symulować np że jeździ co miesiąc do pewnego kurortu nad Morzem Śródziemnym, a faktycznie była tam tylko raz rok temu. Narobiła zdjęć w różnej pogodzie i fryzurach, nawet paznokcie hybrydowe specjalnie robiła, żeby wyglądało na różne wyjazdy XD

@aleksandrett: to już jest #!$%@? umysłowe. Niech ginie.


@bidzej: E tam, to jeszcze nic. Znam youtuberkę, która od kilku lat udaje bardzo bogatą i luksusową, a tak naprawdę to wykreowana
@MinnieMouse0: nie chciałam mówić, że jesteśmy spokrewnione, ale zrobić np post: patrzcie, tak się nie robi wesela. A że było dosyć charakterystyczne w wystroju, to by każdy zainteresowany poznał.
Zaczynam jednak odchodzić od planu i po prostu pominę ją celowo przy najbliższej okazji