Wpis z mikrobloga

@psxx 10.06 to nie tak odległa data, niecały tydzień. W porównaniu do tego ile będzie szedł to i tak nic. I tak pewnie wyjdzie szybciej niż gdybyś miał znaleźć coś innego ( ͡º ͜ʖ͡º) a co do ceny mi8 to podobno na być poniżej 2000. Teoretycznie sama cena po przeliczeniu na PLN wychodziła koło 1600-1700 ale na pewno będzie trochę droższy.
@lukaschels a to już inna kwestia, ale nie o tym tutaj i nic nie doradzałem opowi. Choć osobiście nawet nie rozważałem kupna mi mix 2s, bo ponad 2k za telefon to dla mnie za dużo. Mam mi6 i jestem zadowolony więc aktualnie nie rozważam na temat który telefon jest lepszy ;-)
@szymonkl: ja mam mi5, na mi6 nie opłaca mi się zmieniać, bo co to za zmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślałem ew o 1+6 ale to w tej chwili jakby nie patrzeć 2.5tys za 128gb wersję.
@lukaschels: gdzieś w Chinach?
@szymonkl: no właśnie podobno ale coś w to nie wierzę. na banggood zostały już "wystawione", poniżej 2k tylko SE, a Explorer za 3k. pewnie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psxx: tak na banggood, trafiłem na promke, cena już z przesyłką.
Ja zmieniłem z mi 5 i ogólnie wydajnościowo nie widzę różnicy ale wygląd jest wspaniały i wyróżniający, global działa wyśmienicie a gesty są mega wygodne. Zdjęcia robi lepsze, na pewno nie podkręca sztucznie kolorów i zgodne z rzeczywistością. Przyzwyczajenia wymaga przednia kamerka na dole, bo trzeba odwracać telefon albo pod innym kątem robić foty co na początku jest mega nie
@ConanLibrarian: okazji to ja szukam. z poziomu chrome w telefonie nie mam edycji z jakiegoś powodu, usunę Ci tag jak dojdę do kompa, nie płacz już
@lukaschels: samsunga nie chcę, nie pasuje mi soft. p20 jakoś mi się po prostu nie podoba, miałem to w łapie nie dalej jak wczoraj
@psxx: ja przesiadłem z 4/64 na 6/64. Może źle określiłem w codziennym użytkowaniu bardzo rzadko czuć, ale za czuć że dużo więcej może trzymać w pamięci podręcznej i one błyskawicznie się otwierają, w mi 5 największy problem to grzanie się bo potrafił wtedy zamulić. Mi mix 2 z tym samym zestawem apek, nic takiego nie stwierdziłem.
Sot jest dużo większy i przez 8 godzin nudów w pracy zostaje mi 30 %
@lukaschels: ja w ogóle nie instalowałem xiaomi.eu, cały czas siedzę na globalu. mi5 lubi się zagrzać, szczególnie przy ładowaniu lubi się zmulić troszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°). miałeś 4/64 to może trochę mniej czujesz, jak wspomniałem mam 3/32. i wydaje mi się że 64 to nadal dość mało pamięci, stąd raczej myślę o 6/128. chyba się przekonałem i będę szukał dalej mixa, ale 2s jednakże. jakies pomysly
@psxx: myślę że ciężko będzie o to, jeśli nie przyjdzie następca, mi mix 2 tez sporo kosztował do czasu wyjścia eski, ja kupiłem go prawie rok po premierze , choć myślę że ta wersje nie spadnie nigdy mniej niż 1500-1600, a na pewno okolice 2000 przez najbliższe pół roku.
ja 64 GB nie potrafię do połowy zapełnić