Wpis z mikrobloga

Szukam dla tatełę na #dzienojca najlepszego pakietu sprawdzenia zdrowia jaki mogę dostać. Wszystkiego przegląd ma być. Nie chcę żadnych raków bo ojciec wstydził się pójść do lekarza czy coś. Znalazłem na razie coś takiego z Geomedical, koszt 450zł: http://www.geomedical.pl/files/cenniki/GeoWiek%2050+_oferta.pdf
Nie spotkaliście się może z jakimiś innymi ofertami? Może jest coś lepszego od tej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze mówiąc ja tu nie widzę nic na jelita - a one najczęściej są problematyczne, nie widzę też badań serca.
Końcowo - czy te badania faktycznie są czymś porządnym, czy jest to pic na wodę i chłyt markłetinhowy i można to wszystko ogarnąć normalnie w dużo lepszej cenie?
Czy da się coś takiego ogarnąć na prywatne ubezpieczenie? (tuzdrowie)
#medycyna #zdrowie #pytanie #leczsiezwykopem #slask #katowice
  • 8
@AGMateusz: dokładnie o to samo mi chodziło, ale po pierwsze no żeby nie było traumatycznie to przecież chcę jak najlepiej dla taty więc znieczulenie ogólne -tylko bym miał takie pytanie (o szczegóły pytać lekarza) - ale czy warto się na to nastawiać czy nie ma jakichś komplikacji z narkozą dla seniora? tata 60lvl
@AGMateusz: Kwestia tego, czy ojciec woli kamerkę inspekcyjną do majsterkowania przy samochodzie czy do odbytu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie, zaproszenie znienacka na kolonoskopię należy poważnie rozważyć biorąc pod uwagę wstydliwość i podejście do zdrowia zainteresowanego.