Wpis z mikrobloga

Ostatnio sobie spałem z dziewczyną, wieczorem sobie rozmawialiśmy tak fajnie, przytulalismy sie, zartowalismy, uprawialismy stosunki płciowe i inne zachowania o charakterze seksualnym, rano to samo i jeszcze wspólny prysznic, nie ma to jak dotykanie takiego mokrego śliskiego ciałka młodej dziewczyny, i jeszcze jedno - bardzo fajne uczucie jak się oparłem o ścianę, zamknąłem oczy a ciepła woda spływała po mnie a ona jeszcze myła mi plecy swoimi delikatnymi dłońmi. No nie wiem to chyba chodzi o takie uczucie, że jest ktoś kto cie akceptuje i bardzo lubi, całkowita nowość.

Po wszystkim jak zostałem na chwilę sam mocno się #!$%@?łem. Czemu? Przypomniało mi się jak normiki piszą, że takie rzeczy nie mają znaczenia i w ogóle to nie jest fajne i szybko się nudzi bo oni by chcieli sobie posiedzieć sami i w gierki pograć a nie mogą. To się #!$%@? #!$%@? zamień jak jesteś taki mądry, miałeś to wszystko od 16 roku życia prawie non stop a teraz się wymadrzasz, mi zostało tylko trochę do 30 roku, i jak ja mam to wszystko nadrobić? Jak nadrobić trwałe zmiany, które zaszły w psychice? A inne przegrywy, które jeszcze tego nie zaznaly? A jeżeli są tacy, którzy im uwierzyli? Dementuję te normickie bzdury po raz kolejny.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #psychologia #gownowpis ##!$%@?
  • 19
Przypomniało mi się jak normiki piszą, że takie rzeczy nie mają znaczenia i w ogóle to nie jest fajne i szybko się nudzi bo oni by chcieli sobie posiedzieć sami i w gierki pograć a nie mogą.


@LajfIsBjutiful: Co za debil tak pisze? Komu niby szybko się nudzi seks (i podobne)? I w jaki sposób te kilka osób rzutuje na całą populację?
@LajfIsBjutiful: lepiej opowiedz jak to zrobiłeś? Nie jakoś miesiąc temu udało się wyrwać jedną książkę ale długo nie potrwała znajomosc, żadnego seksu tylko buzi buzi i tulenie a wszystko dzięki nofapowi. Ale i tak #!$%@? z tego xD i nadal jestem 25 letnim pravviczkiem
@volodia: Od pierwszego pocałunku do związku to jeszcze jest daleka droga.

@LajfIsBjutiful: Przyjęła zaproszenie od jakiegoś randoma? To bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach. A jeszcze nie tak dawno pisałeś, że pojechałbyś z różowym nad jezioro...