Gorące dyskusje ostatnie 12h

Właśnie oglądam Gesslerową. Facet płaci kobietom na kuchni po 3zł za godzinę. Kompletnie nie rozumiem, co te kucharki mają w głowach.
    Praca 6 dni w tygodniu, po 10h, to 30zł dniówki i 180zł tygodniówki (no na miłość boską...).
    Zamiast się zwolnić i znaleźć inną pracę (wszystkie z kobiet miały kilkuletnie doświadczenie, dwie z nich miały ponad 20 lat pracy w zawodzie), pokazują się w telewizji i płaczą, jak to źle u Janusza się pracuje, że one nie mogą wyrobić, że smutek, smuteczek, depresja chwyta. No litości. Czy to obóz pracy? Czy zostaną postrzelone przy próbie ucieczki? Stryczek za wypowiedzenie?

My, roszczeniowi millennialsi.

#telewizja #pracbaza #kuchnia #kuchennerewolucje
    pokaż całość

odpowiedzi (40)

A może by tak #skarpetkidotera?
    #koszuledotera #ubierajsiezwykopem #pierwszyatencjuszwykopu #atencyjnyniebieskipasek

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (100)

Mirki zainteresowane ciągiem dalszym historii ze współlokatorką.
    Powiem tak. Nie będę nawet pisał co odjebała bo by mi nikt nie uwierzył. Sam nie mogę w to uwierzyć że zamiast dołożyć się 20 zł miesięcznie do neta to wolała postawić na swoim i zrobić coś takiego. Załączam zdjęcie które udało mi się ukradkiem zrobić...
    Bez komentarza

edit dla tych co nie ogarniają; koleżanka żeby tylko postawić na sobie wolała kupić jakiś używany stary laptop i modem do internetu mobilnego i teraz będzie płacić 2x tyle za gorszy net, na gównolapku i pewnie jeszcze z limitami transferu zamiast kulturalnie dołożyć się 2 dyszki do światłowodu xD
    #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (226)