Wpis z mikrobloga

@Haqim: Mem jest git. #!$%@? jest logika PO/N, bo w jednym mieście wystawiają "betonowego" kandydata na prezydenta, a w drugim za takie same "zasługi" innego prezydenta mieszają z błotem.
@BedeBordoMordo: zieeeef
taaaa, bo tylko Zalek i Truskawa, ogarnij się :D
a merytoryka? zrobili starówkę? co ty bredzisz? to betonowy plac bez jednego drzewa, nawet te w doniczkach zlikwidowali
Można normalnie jeździć? No niby można, bo jest lepiej, nie przeczę - jeszcze tylko by brakowało, żeby przez tyle lat lania betonu było tak jak za Tura. Tylko jak jedziesz normalnie, to debile trąbią na ciebie, że nie chcesz jak cała reszta
@BedeBordoMordo: czyli brednią jest, że mamy plac betonowy, że nie mamy żadnej starówki, że ścieżki dla rowerów robi się kosztem chodnków, że ulice są przewymiarowane i buduje się autostradę rozcinającą osiedla, że przez ostatnie 8 lat znikło 11 tysięcy drzew, że buduje się na podstawie WZ i deweloper maksymalizuje powierzchnię komercyjną, a powierzchnię bioaktywną robi na dachu w postaci trawnika, który niepodlewany zostaje rozwiany przez wiatr po 2 latach? Bzdurą jest
@lurker: hmm to może ja odpiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak bardzo brakuje Ci tego parku z żulami za ratuszem? Bo mi nie. Drzewa zostały i są na całej długości Lipowej. Autostrady w centrum miasta? To miałaby być droga jednopasmowa przecinająca miasto w centrum? Chodzi o Piłsudskiego, Sienkiewicza, Legionową? Zbudowali przecież obwodnicę północą i kończą teraz południową, rozumiem, że wolisz stać w korkach gdzieś na Towarowej i
czyli brednią jest, że mamy plac betonowy, że nie mamy żadnej starówki, że ścieżki dla rowerów robi się kosztem chodnków, że ulice są przewymiarowane i buduje się autostradę rozcinającą osiedla, że przez ostatnie 8 lat znikło 11 tysięcy drzew, że buduje się na podstawie WZ i deweloper maksymalizuje powierzchnię komercyjną, a powierzchnię bioaktywną robi na dachu w postaci trawnika, który niepodlewany zostaje rozwiany przez wiatr po 2 latach? Bzdurą jest to że
@cys1o: Nie nie brakuje mi, ale rzygać mi się chce, gdy słyszę, że to jest starówka i tak, bardzo tęsknię za drzewami, bo można było je tam pięknie wkomponować (mineralno-epoksydowa nawierzchnia przepuszczająca wodę), a tak mamy granitową patelnię. Drzewa na całej długości jednej ulicy - mają rozmach kuwa :D. Zapomniałeś tylko dodać, że nie drzewa, a drzewka, które dopiero za 30 lat osiągną potencjał jakie miały drzewa rosnące tu wcześniej. Co
@lurker: ja mam swoje przekonania, Ty swoje. Nie widzę na horyzoncie nikogo, kto mógłby zastąpić Truskolaskiego w najbliższych wyborach i dlatego ma mój głos. Tobie nie pasuje wielkość drzewek na Lipowej a mi są one wystarczające, Tobie ścieżki rowerowe nie pasują, ja dojeżdżam nimi wszędzie gdzie potrzebuję, Ty przejścia podziemne bojkotujesz a ja nie widzę innego rozwiązania i tak można przekładać się argumentami. Pozdro