Wpis z mikrobloga

Co tu się odjaniepawliło. Mieszkam w #belgia, robię kurs #programowanie i szukam pracy. Byłem na targach pracy, rozmawiałem z kilkoma firami IT, jedna z Brukseli po tygodniu odezwała się do mnie i zapytała czy jestem zainteresowany stażem. Pojechałem na rozmowę do Brukseli gdzie powiedzieli mi że mam czekać tydzień na odpowiedź. W międzyczasie: Tak się złożyło, że mój znajomy ma restauracje pod moim mieszkaniem i któregoś dnia poprosił mnie czy mogę zrobić dostawę pizzy bo się nie wyrabia sam a dostawca nie przyszedł do pracy. To było dosyć blisko, więc się zgodziłem (do tego polskie imię w zamówieniu xD). Przyjechałem na miejsce, dzwonie wręczam pizzę i patrzę na koszulkę i mówię WOW Architects (ja miałem akurat koszulkę Suicide Silience). Okazało się, że to Polak mieszkający od 10 lat w Belgii. Człowiek tak jak ja w klimatach #metalcore więc od razu zaczęliśmy rozmawiać i zaprosił mnie do środka. Pogadaliśmy trochę, powiedziałem czym się zajmuje. Mówię że szukam pracy jako programista PHP on się zaczął śmiać że on też pracuje jako programista PHP. Mówię mu, że może staż dostanę. On się pyta jaka firma. Powiedziałem nazwę i okazało się, że to firma w której on pracuje xD Powiedział, że słyszał o mnie w firmie już i widział moje CV i projekt nad którym teraz pracuje xDDD #wtfcontent
  • 25