Wpis z mikrobloga

@projektymodo: To w sumie wstawienie drugiej klapy jakoś bardzo nie rozwiąże problemu; ale to dziwne że mimo klapy kominek zaciąga Ci powietrze z okapu. Wsadź wycior w kanał kominkowy i zobacz czy Ci coś nie blokuje, mogli zabezpieczyć folią, a potem wpadła do środka i blokuje rurę.
  • Odpowiedz
  • 2
@witold54 pierwszy raz to widzę i mogę śmiało powiedzieć, że mi się nie podoba. Ogólnie nowoczesny design domów jednorodzinnych jest kompletnie nie w moim guście. Jak dla mnie są zbyt regularne nie ma w nich lekkości. Takie oszklone graniastosłupy bardziej kojarzące mi się z budynkami użyteczności publicznej niż mieszkalnymi.
  • Odpowiedz
@pojaszek: zależy jak zaszalejesz z wykończeniem, jesli zrobisz rozsądnie to przy tym metrażu 600tys i da się już zamieszkać,ale dużo rzeczy jeszcze trzeba potem zrobić, a jak chcesz mieć fajniejsze rzeczy i odrazu taras i ogródek to 1mln braknie
  • Odpowiedz
  • 0
Mam głupie pytanie. Zakładając taki sam standard wyposażenia to budowa takiego domu jest droższa niż tradycyjnego?
  • Odpowiedz
@atencjon: Panie kto to ogrzeje z takimi wielkimi oknami.


Standardowa kwesti jak jakiś starszy wujek wpada. Dobra potrójna szyba i nie ma problemu. Dziś taka szyba traci tylko 3x tyle co standardowa ocieplona ściana, a jak jest od południa to potrafi tą zwiększoną stratę odrobić, tylko w lato trzeba mieć czym ją zasłonić.
  • Odpowiedz