Wpis z mikrobloga

Chciałbym podziękować @pixelbox za ZA-JE-BI-STĄ paczkę, którą wygrałem na rozdajo od nich :) na zdjęciu:

1. Koszulka z zajebistym motywem :) Wprawdzie rozmiar S, ale o dziwo nie jest jakaś obcisła, będzie noszone :) Udało Wam się :)
2. Lampa Duszek! :D Nie dość, że sam wygląd zajebisty, to jeszcze świeci na różne kolory pod wpływem granej muzyki !
No coś zajebistego ()
3. Szklanka z motywem z pacmana, która wypełnia się kolorami, jak wypełni się ją zimnym piwem :D Dosłownie teraz z niej korzystam, i wygląda to odjechanie :D
4. multitool / otwieracz do piwa w kształcie mario () Zdążył mi się już przydać ( ͡º ͜ʖ͡º)
5. Zestaw ośmiu podstawek pod kubek w kształcie kartridży do NES :) Przyda się :)
6. Do tego gazetka o grach (przejrzę w wolnej chwili :)), przypinka i naklejka :)

Zdecywanie polecam tego użytkownika, zrobiliście mi święta przed wakacjami (ʘʘ)

Dajcie im plusika, zdecydowanie zasłużyli :)

#pixelday
#pixelbox
#gadzety
#gry
#rozdajo
dlaczego_nieja - Chciałbym podziękować @pixelbox za ZA-JE-BI-STĄ paczkę, którą wygrał...

źródło: comment_yFLV2qHpGgLvVGJPWLMbIp2yLnhDUFfs.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlaczego_nieja: chodzi mi o to czy jakiś konkretny rodzaj, bo np dostałem loot crate na urodziny i szczerze mówiąc dupy nie urwał bo była koszulka, figurka, mapa zeldy, jakaś przypinka i pocztówki a tu widzę konkretne fanty :D a właśnie w loot crate są różne paczki do wyboru, mniejsze, większe, tematyczne, nie wiem jak w pixel boxie xd