Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#drony #gearbest
Mirki dokupuję baterię do JJPro x3 Hax i nie wiem czy dokupić przy okazji coś jeszcze z zapasów? Śmigła pewnie wezmę w razie czego. A jak z silnikami? Warto wziąć np. 2 na zapas? Jak się zużywają w tym modelu?
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wu70: mistrzu zapytam Ciebie bo widzę że jesteś oblatany. Jak w tym pro x3 mam ustawić żeby nagrywał na kartę sd, a nie na telefon?

Włożyłem kartę do slota do kamerki i po nagrywaniu jest pusta a filmik jest na telefonie.


Z góry dziękuję za pomoc :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wu70: i w sumie jeszcze jedno. Cwaniaki napisali że geo fence jest aktywny po uruchomieniu. A tu zonk. Ikonka na wyświetlaczu jest domyślnie nieaktywna :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wu70: W sumie to chyba jednak mieli rację w manualu tylko dziwnie to zrobili. Jak ikona jest wyłączona to znaczy ze fence jest włączony o.O
@goomowy: zerknąłem jeszcze raz na manual i rzeczywiście odnośnie ikony jest to opisane tak jak mówisz. ;-) Także zgadza się, chociaż wydaje się dziwne.

Odnośnie nagrywania to trudno powiedzieć na sucho, w samym manualu nic nie ma. Popatrz w apce, posprawdzaj przyciski związane z video w apce i na aparaturze, pewnie coś ruszy. Na jakimś filmiku widziałem, że ikona video miga w aplikacji jak nagrywa. Jak zupełnie nic nie zadziała to