Wpis z mikrobloga

Czy jest jakakolwiek sensowna partia polityczna w Polsce? Sensowna, czyli niesocjalistyczna.

Nowoczesna to obecnie chyba jedyna partia która ma sensowny pomysł na 500+. Chcę go zlikwidować i dać 250 zł na każde dziecko, ale tylko przez odpis od podatku.
Jest jeszcze jakaś partia która chciała by zlikwidować 500+?
Wiem że PO, SLD, PSL, chciałyby utrzymania tego programu, a nawet obiecują rozszerzenia.

Szkoda że nowoczesna ma takich słabych polityków, tzn. każda partia ma wielu idiotów, ale brakuje jakiejś rozsądnej partii która nie popełnia błędów na każdym kroku.
http://wyborcza.pl/7,155287,23150939,nowoczesna-proponuje-program-aktywna-rodzina-zamiast-500-plus.html
#polityka #polska
Wynoszony - Czy jest jakakolwiek sensowna partia polityczna w Polsce? Sensowna, czyli...

źródło: comment_edGbrHAWzxsQnoPGRujUF1z5NG8Ttejz.jpg

Pobierz
  • 8
@Wynoszony: Zadna partia nie powie ze chce po prostu zlikwidowac. Po takim okresie obowiazywania, to byloby nieodpowiedzialne, bo duzo rodzin na tej kasie polega. Wiec trzeba program powoli, stopniowo wygaszac. A czy inne partie by tego chcialy? Pewnie Korwin. Czesc osob w PO tez, ale to jest partia ktora jest zbyt rozproszona od prawa do lewa zeby miec tu jasne stanowisko
@Student_AWAS: No to prawda
@mars10: Ostatnio głosowałem na Korwina, ale Korwin zawsze będzie budzić kontrowersje. Powie coś co tylko wąskie grono fanów zrozumie. Przed chwilą czytałem że wg niego kontakt z pedofilem jest lepszy niż lekcja edukacji seksualnej. I teraz niech zwykły Kowalski ogarnie o co mu tu chodziło.

@MiKeyCo: @Haqim: Obecnie mam już ograniczone wymagania co do partii politycznej. Nawet nie wymagam rozsądku i jakiejś wybitnej inteligencji.
Nawet nie wymagam rozsądku i jakiejś wybitnej inteligencji. Niech po prostu nie przeszkadzają gospodarce działać i zostawią obywatelii samym sobie. ;d


@Wynoszony: Na to właśnie liczą zaprzańskie partie, że za ciepłą wodę w kranie, lekko obniżone podatki i chwilowe przywileje ludzie oddadzą swoją wolność. W XVIII w. stronnictwa zaprzańskie działały tak samo. Nihil novi.

Pierwszym sukcesem agentur jest wmówienie, że polityka to zło, politycy są podli i nie warto interesować się
Niech po prostu nie przeszkadzają gospodarce działać i zostawią obywatelii samym sobie. ;d


@Wynoszony: slusznie, ale nie w demokracji. Przeciez takie 500+ moznaby zalatwic zwolnieniem z podatku itp narzedziami - le tu chodzi o to, by chamy wiedzialy kto im daje te 500zl (a zabiera 1500). Dlatego nic szybko sie nie zmieni :(.