Wpis z mikrobloga

mocno się przysłużył FF


@PomidorXD: w jaki niby sposób? To gówno działało doskonale przed nim i będzie działało po nim xd o istnieniu tego przegrywa dowiedzialem się z wypoku
@PomidorXD

Szczerze to nigdy nie kupowałem tej jego kreacji jak reszta tagu. Teraz jak go to przerosło (bo ile można robić z siebie #!$%@?, plus ma na pewno świadomość że takie Denisy mu tego nie zapomną) to stara się wykręcić że będzie robił „pozytywny” kontent, a tasowali się razem z baxtonem od samego początku, że wykopki jedzą im z ręki jak pokrzyczy na programach.
Ok odpalił protokoły ale czy coś się zmieniło?
@PomidorXD: A co Ty tak się interesujesz co ten pet będzie robił? Znajdź sobie zajęcie o wyższym levelu niż śledzenie losów patusów z FF. No chyba, że masz 15 lat i jesteś typowym kidosem co tych petów z socialów ma za idoli.
@KwadratF1: o, to ja mam sugestię jak mógłby spożytkować czas - niech komentuje wpisy ludzi, którzy interesują się ff i niech namawia ich na przeznaczanie wolnego czasu na lepsze rzeczy niż interesowanie się kiepami z frikfajtow.
@PomidorXD: Jaranie się tymi konfami i poświęcanie czasu na ten syf pod kidosów internetowych jest żałosne.
Zajmij czymś pożytecznym zamiast rozkminiać #!$%@? takiego jak natan i go motywować, żeby lepiej poddymił bo się rozleniwi. Ogarnij się.
@PomidorXD: odpalić takich patusow to nie jest żadna sztuka. Oni są tak tępi, że możesz im komplement #!$%@?ąć, ale jak użyjesz zbyt wyszukanych słów, to się odpalą. @KwadratF1 zgadzam się, że Natan nie powinien dostawać atencji, ale się, kolego, sam już angażujesz w bycie częścią tego spierdowersum xd